Red Bull Campus Clutch heyecanı kent elemeleriyle devam ediyor

Darülfünun öğrencilerinin ülkesini ve okullarını kumar etmesine olanak sağlayıcı üniversiteler arası dünyanın arz iri global Valorant turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin heyecanı şehirlere taşınıyor.

Red Bull’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’deki devre içi elemelerinin 1 Eylül’de başlayıp 2 kamer boyunca süreceği turnuvanın kent elemeleri 17 Ekim’de Mersin’de, 18 Ekim’de Adana’de, 19 Ekim’de Hatay’birlikte ve 20 Ekim’de Gaziantep’te gerçekleştirilecek.

Takım üyelerinin benzeri üniversiteden kalkışmak zorunda olmadığı turnuvada elemeleri liyakatli tıpkısı şekilde geçen ve Türkiye’nin bildirme iyisi olan topluluk Brezilya’daki dünya finalinde Türkiye’yi piyes etme fırsatını elde edecek.

Yapı Itimat Play partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Campus Clutch ile ilişik teferruatlı hikmet ve kayıtlara RedBull.com/campusclutch adresinden ulaşılabiliyor.

Darülfünun öğrencilerine hususi evvel Valorant turnuvası

Verilen bilgiye göre, 2020 yılında piyasaya girdikten sonra oyuncuların sargı odağı olan Valorant’ı milyonlarca oyuncu oynuyor.

Twitch üzerinden ‘Tek oyunun ayrımsız günde izlenme rekoru’nu 34 milyon izlenmeyle elde eden Valorant, sunu çok oynanan baziçe olma yolundaki tırmanışını üstelik sürdürüyor.

Dünyanın yer koskocaman ve yenilikçi Valorant turnuvalarından biri olan Red Bull Campus Clutch, darülfünun öğrencilerini tıpkı araya getiren önceki Valorant turnuvası olma özelliğine erbap bulunuyor.

Share: