‘Red Tech’ webinarında Red Endişe B2B Pazaryeri Platformu tanıtıldı

Vodafone Business, ‘Red Tech’ webinar serisinin 5’incisini gerçekleştirdi. Sunulan çözümlerden yarar sağlayarak verimlilik elde fail başarı hikayelerinin izleyicilerle paylaşıldığı ‘Red Tech’ webinarında, KOBİ’lerin uçtan pöç dijitalleşmesini sağlayan kül dil ve yazılımların yegâne tıpkı noktada saha aldığı Red Bulut B2B Pazaryeri Platformu hakkındaki detaylar katılımcılarla paylaşıldı.

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik ika vizyonuyla cümbüş gösteren Vodafone Business, bildirme bakir teknolojilere yönelik sunduğu çözümleri anlattığı ve bu çözümlerden fayda sağlayıp olgunluk elde fail muvaffakiyet hikayelerinin paylaşıldığı ‘Red Tech’ webinar serisine bitmeme ediyor. 5’incisi gerçekleştirilen webinarda, büyümek ve daha verimli doğmak üzere sayısal dönüşümü önceliklendiren KOBİ’lerin ihtiyaçlarını bloke etmek amacıyla hayata geçirilen Red Endişe B2B Pazaryeri Platformu, bu çözümlerden kâr sağlayıp verimlilik elde fail başarı hikayeleri ile gelişigüzel ele alındı.

Endişe tabanlı yazılım ve çözümlere biricik aynı noktadan civar yatırım maliyeti olmadan ulaşabileceği Red Keder B2B Pazaryeri Platformu’nun anlatıldığı webinar, Vodafone Türkiye Kurumsal Kıdemli Koca Müdürü Seniha Küçükyılmaz’ın açım konuşmasıyla başladı. E-kargo Müessis Ortağı Salih Bayter ve Storks Mücevherat Umumi Müdürü Gökhan Güner tarafından Vodafone Business Bulut tabanlı çözümlere geçiş ile sağlanan kâr aktarıldı.

Yapılan açıklamaya bakarak, ilkin KOBİ’ler atılmak için bütün işletmelerin işlerini buluta taşıyarak hem endişe teknolojisinin esnekliğinden faydalanmaları hem üstelik akilane ana yönetimi ile sürdürülebilir büyüme sağlamalarını hedefleyen Vodafone Business, Red Endişe B2B Pazaryeri Platformu’nda ‘İş ve Süreç Yönetimi’, ‘Güvenlik ve Yedekleme’ ve ‘E-tecim ve Satış Sonrası Destek’ gibi KOBİ’lerin ihtiyacı bulunan 3 asıl konuda ürünlerini sunuyor.

İş ve Proses Yönetimi’nde Akil Ekip Izleme, Akil Süreç Yönetimi, Yöre Saymanlık ve Office 365 ürünleri bulunuyor. İşletmeler Red Endişe’ta çalışanlarının hisse senedi yükünü akıllıca planlıyor, kaynaklarını bol yönetiyor, proje yönetimi, saha takım takibi, esas planlama saymanlık ve e-fatura altyapısı üzere yeryüzü deli dolu araçları bulabiliyor.

Güvenlik ve Yedekleme’deki Antivirus, Vukuf Istirdat ve Yedekleme ve Vodafone Drive Güvenli ambarlama çözümleri ile işletmeler, yüksek düzenlilik, tınlamalı yedekleme ve çabuk selen kurtarmayı kurumundaki bilcümle cihaz ve sunucularda etkinleştirirken dokümanlarına istediği cihazdan erişebiliyor.

E-tecim ve Satma Sonrası Destek’te, E-ticaret, Endişe Santral, WebSitesi Barındırma çözümleri ile işletmeler ürünlerini genel ağ üzerinden kitlelere ulaştırıyor, satışlarını artırıyor, mir sonrası süreçlerde müşterilerine sunu faziletli seviyede hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Webinarı takip fail tüm katılımcılara ayrıca Red Endişe B2B Pazaryeri Platformu’nun demosu yapıldı. Webinar, almaç deneyimi ve yapıt gamının aktarıldığı istifham cevap kısmı ile son buldu.

RedTech webinar serisine Ilkgüz ayında Dijital Pazarlama ve Bulut Santral konuları ile bitmeme edilecek. – İSTANBUL

Share: