Reisicumhur Erdoğan, 3 yıl aranın arkası sıra Şanlıurfa’ya gidecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 sene aranın peşi sıra Şanlıurfa’ya gidecek

Şanlıurfa’de Reisicumhur hazırlıkları başladı

ŞANLIURFA – Şanlıurfa, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 sene aradan sonra ferda gerçekleştireceği şehir ziyareti ve iri ahali buluşmasının heyecanını yaşıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 yıl aradan sonradan Şanlıurfa’ya tıpkı musahabe gerçekleştiriyor. Erte gerçekleşecek ziyarette 18 Mart Çanakkale Caddesinde umum ile buluşacak olan Erdoğan, burada şişman açılışlar yapacak.

Şanlıurfa’yı konuşma heyecanı sardı

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti zımnında devlet genelinde alevli aynı emek yürütülüyor. Kentin her tarafı bayraklarla donatılırken açılışları gerçekleştirilecek olan hizmetler üstelik amade arkaç getiriliyor.

Kent trafiğini makro ölçüde rahatlatması beklenen Anıt Köprülü Kavşağı birlikte yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eliyle açılacak. Açılış öncesi eksikliklerin giderildiği köprülü kavşakta ateşli bir faaliyet gerçekleştiriliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Reisi Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle şehrin trafiğini rahatlatmak mamacıyla yapımı tamamlanan köprülü ağız ile Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, İpekyol Bulvarı, Necmettin Cevheri Bulvarı, Atatürk Bulvarı ile 18 Mart Çanakkale Caddesi birbirine bağlanacak.

Share: