SELIM Parti’li Aydemir’den Soma ve Gördes çıkarması

DOĞRU Öğür Manisa Milletvekili Erek Aydemir, Soma ve Gördes ilçelerini konuşma ederek vatandaşlarla buluştu.

Soma’bile Çarşamba günleri kurulan semt pazarını ziyaret eden Maksat Aydemir, iş esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla dostça etti, sorunları ve talepleri dinledi. Sonrasında Soma çarşı esnafını dahi görüşme fail Aydemir, çarşı esnafı ve vatandaşlarla dahi tıpkı araya geldi. Gördes Havuzlu Çarşı’da bile esnaf ve vatandaşlarla buluşan Aydemir, “Pandemi dolayısıyla 2 yıldan beri milletimizle çok fazla bir araya gelememiştik, bu sene TBMM’nin bile merbut olduğu bu dönemde vatandaşlarımızla daha çok tıpkı araya gelebildiğimiz amacıyla kucaklaşabildiğimiz için mutluyuz” dedi.

Soma’de Heybet Hastanesi ile Munsap ve Diş Sağlığı Merkezini dahi ziyaret fail Aydemir, hastanelerdeki hizmetler ve yaşanan mesail karşı vukuf aldı. Tedavi gören hastaları da konuşma eden Aydemir hastalara önceki olsun dileklerini iletti. Muharrem Kocaoğlan olması hasebiyle DOĞRU Parti Soma Kadın Kollarının düzenlediği aşure hayrına katılan Aydemir, Mebus Mehmet Ulu Özkan ve partililerle gelişigüzel vatandaşlara aşure ikram etti. Sektörlere dair sorunları ve talepleri dinlemek üzere boşluk ziyaretlerinde mevcut Aydemir, Soma’da Nakliyeciler Odasını, Şoförler Odasını, Ticaret Odasını ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını müzakere etti. Aydemir, Gördes’te üstelik Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinde bulundu.

Soma’birlikte tatmin önderleriyle ve partide elan geçmiş görev almış kişilerle bile bire bir araya mevrut Aydemir, Günindi Trakya Türkleri Tesanüt Derneği Soma Şubesi’ni görüşme etti. Aydemir’in bu ziyaretlerinde ilişki ve muadele mesajları öne daha çok. Soma ve Gördes ziyaretlerinde toplumun birçok kesiminden insanla tıpkı araya gelen Aydemir, “AK Öğür namına bugüne kadar bütün milletimizle misil yürüdük, daha çok de milletimizle gelişigüzel posta yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Yatırımları yerinde inceledi

Gördes kaymakamlık ziyareti çerçevesinde parti teşkilatıyla benzeri araya gelen Aydemir, belediyeyi mülakat etti, sonrasında Millet Bahçesi ile Kur’an Kursu ve Aplikasyon Camii projelerini yerinde inceledi. İlçe ve mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini anlatım fail Aydemir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize bakım yolunda bütün alay malay aralıksız çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Tasavvur Aydemir’e ziyaretlerinde, Gördes Belediye Reisi Muhammet Akyol, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Özcan ve Ahmet Erdoğdu, Soma İlçe Başkanı Erol Okkalı, Gördes İlçe Başkanı Şevk Dilcan ile partililer haremlik etti. – MANİSA

Share: