Semavi Kelebekler bakir sezona amade

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yaptığı hazırlık maçlarıyla yıpranmamış mevsim çalışmalarını tamamladı.

Yeni sezonda 4 kulvarda yarışacak Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Avrat Hentbol Takımı, yaptığı hazırlık maçları ile çalışmalarını tamamladı. İzmir’in ocak sahipliğini yaptığı hazırlık maçları, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yapıldı. İki maçta birlikte sergilediği performans ile maharet heyeti mutlu eden Gökçe Kelebekler, tedbir maçlarında ortaya koyduğu oyunla da ayn doldurdu. Avrupa ve Türkiye’dahi oynanacak maçları düşünerek kadro derinliğini artırdıklarını belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Koçak Sağlıklı, Semavi Pul Kanatlılar’e güvendiğini belirtti. Sezona, hafta sonu Kastamonu Belediyesi GSK ile oynayacakları Süper Kupa ile başlayacaklarını ifade fail Sağlıklı, Antalya’yı hem Türkiye’üstelik hem da Avrupa’birlikte piyes edecek olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi.

“4 kupayı de takanak güçteyiz”

2022-2023 sezonu öncesinde gani tıpkısı hazırlık devresi geçirdiklerini belirten Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Eş El Topu Takımı Başantrenörü Birol Ünsal, takımın ortaya koyduğu performanstan kıvançlı olduğunu söyledi. Yaptıkları tedbir maçları ile takımın zait ve eksilerini tespit ettiklerini tabir eden Ünsal, bakir sezona şişman tıpkı istem ve enerji ile başlayacaklarını vurguladı. Süper Lig’dahi kudretli 2 yılı geride bıraktıklarını belirten Ünsal, bu yıl daha kaba ve mücadeleyi serencam saniyelere kadar bırakmayan tıpkısı mızıka oluşturduklarını dile getirdi. Süper Kupa, Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve Süper Ligi kupası görünmek amacıyla 4 kupayı üstelik matlup güçte olduklarını vurgulayan Ünsal, oynayacakları seçme maça ayrı hazırlanacaklarını dile getirdi. – ANTALYA

Share: