Serencam zaman haberi! Edirne’de şüpheli ahiret yolculuğu: Yaşlı koca evinin banyosunda geberik bulundu

Edirne’bile suratsız ölüm: Yaşlı âdem evinin banyosunda ölü bulundu

EDİRNE – Edirne’bile kendisinden haber alınamayan 78 yaşındaki kayırıcı, yakınları tarafından evinin banyosunda geberik bulundu.

Fenomen, Edirne’nin Mithat Kâmil Mahallesi Osman Nuri Peremeci Sokakta mevcut 2 kıvrım evde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, yatalak hastalanmış olan eşi İfakat Çimen ile gelişigüzel diri Mustafa Çimen akrabaları aynı süredir selen alamadı. Çimen’i merak fail yakınları, Yalova’dan kendisini ziyarette gelen yakınları aracılığıyla habbe banyosunda kanlar ortamında donmuş bedenen karşılaştı. Cesedin yaklaşık adına 3 dönme süresince evin banyosunda kaldığı öğrenilirken, kokunun evi ağız ağıza sardığı görüldü. Banyoda akışmaz şekilde yatan Çimen’i gören yakınları durumu esenlik ve polis güçleri ekiplerine haber verdi. Fenomen namına gelen ekipler, buğulanmış adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Yatalak kayırıcı İfakat Çimen’de taharri amaçlı hastaneye kaldırıldı. Ekipler, Mustafa Çimen’in ölümünde berbat benzeri format olup olmadığını yoklamak için emek başlattı.

“Kimseden müzaheret beklemiyorlardı”

Evinde ölmüş kâin Mustafa Çimen’in komşulardan Nilay Sarıteke, kısa sürece önceki nahoş şekilde evinde geberik mevcut Çimen ile arkadaşça ettiğini belirterek, “en üst atlatmak almaya gittim. Dönüşte da arkamdan seslenmişti kızım nasılsın diye. Ego dahi buyur emmi dedim. Arkamı döndüğümde görmemiştim kendisini. Rahmetlik bana dedi ki kızım nasılsın, eşin, çocuğun nasıllar. Ben da iyiyim demiştim henüz sonraları tıpkısı ihtiyacın mı var, tıpkı şey mi oldu dedim. yavaş yavaş bastonuyla geliyordu. Ego da o dakika dedim ki gidiyorum, çocuk sayrı bekletmeyeyim. Benzeri ihtiyacın var mı amca dedim. Bulunmayan kızım sen git dedi. Arkamdan yavaş yavaş bastonuyla eve girdi. Ego, ondan önce eve gelmiştim doğrusu. Cumartesi haset nısfınnehar saatlerinde kendisini görmüştüm. Benzeri daha görmedim. Yatalak tıpkısı teyze vardı, eşi. O de bayağıdır yatalak. Tek başına bakıyordu, eve birlikte çokça çok kimseyi sokmuyordu. Tığ gördükçe ihtiyacını soruyorduk ama kimseden müzaheret beklemiyorlardı” şeklinde konuştu

Share: