Simitçide oturan kadını, cinsî organını gösterip taciz etti

KONYA’da S.K. (22) ünlü karı, simitçide oturduğu tam kimliği elan belirlenemeyen ve seksüel organını gösteren kişi eliyle taciz edildi. Bu anlar, asayiş kamerasına yansırken, polis güçleri de şüpheliyi ihata etmek üzere himmet başlattı. S.K., “Panikleyip kaçtım. Haddinden Fazla korktum ve psikolojim ongun değil, çok fazla sarsıldım” dedi.

Olay, Selçuki ilçesi Ferhuniye Mahallesi Ankara Caddesi’nde meydana geldi. Simitçide kahvaltı özne S.K. ünlü eş, komşu apartmana birinin 3-4 defa girip çıktığını gördü. Bu sırada kimliği belirsiz sevimli, pantolonunu indirerek eşeysel organına dokunmaya başladı. Durumu ayırt fail S.K., oturduğu yerden panikle bırakmak istedi. Tacizcinin bulunmasını isteyen S.K., şikayetçi oldu.

Çevredeki gelişim yerlerinin güvenlik kamerasına yansıyan olayda şüphelinin, apartmana girerek içeride pantolonunu açtığı, ayırt edilmesi üzerine bisikletine binerek uzaklaştığı görüldü.’ÇOK KORKTUM’

Olayı anlatan S.K., çokça korktuğunu ve kendisini taciz eden kişinin bulunmasını istediğini belirterek, “İlk nöbet başıma böyle tıpkı şey geldi. Benzeri kişiyi hastaneden çıkarken da görmüştüm. Beni strateji ettiğini düşünüyorum. Pastaneye oturduğumda ise biraz öğün apartmana girip çıktığını gördüm. İlk başta kendisinin orada oturduğunu fikren önemsemedim. Beş Altı dakika bilahare ise bana göre tensel organına dokunduğunu ayırt ettim. Çokça korktum. Tıpkısı şey diyemedim. Oturduğum masadan kalktım. Pastane çalışanı benim paniklediğimi görünce ne olduğunu sordu. Paniklediğimi amacıyla bire bir öz olmadığını söyledim fakat çalışan güç tıpkı husus olduğunu fark ederek apartman girişine yöneldi. O sırada ise bu kişinin bisikletine binerek uzaklaştığını gördüm. Bu kişinin bulunup ceza alması üzere elimden mevrut her şeyi yapacağım. Şikayetçiyim. Bu insanların rahat tıpkısı şekilde elini kolunu sallayarak sokaklarda gezmesini istemiyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: