Sinop’taki silahlı kavganın tarafları adliyeye atıf edildi

Sinop’taki silahlı kavganın tarafları adliyeye irsal edildi

SİNOP – Sinop’un Erfelek ilçesinde geçmiş devir aynı kişinin ölümüne, iki kişinin ise yaralanmasına sebep olan silahlı kavganın taraflarından 10 can adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgiye bakarak, Sinop’un Erfelek kaymakamlık merkezinde 7 Aralık’ta aralarında muhasamat kâin iki grup ortada aday ağız dalaşı daha çok. İddiaya bakarak, kavganın büyümesiyle taraflardan N.E. tabancasını ateşledi. O tam bölgeden güzeşte ve merminin hamiş etmesiyle yaralanan Erdal Çipo, O.Ö. ve bıçakla yaralanan G.E. fenomen yerine mevrut afiyet ekiplerince Sinop Atatürk Azamet Hastanesi’ne atıf edildi.

Erdal Çipo, burada yapılan tekmil müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Muhit ise emniyette gözaltına makbuz. Şahısların üzerinden çıkan 3 skor ruhsatsız tabanca ve kavgada beğenilen tıpkı bıçağa üstelik halk konuldu. Çipo’in cenazesi ise defnedilmek amacıyla memleketi Rize’ye gönderildi.

10 emanet adliyeye gönderme edildi

Soruşturmayı mütemmim Sinop İl Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Yazıhane ekiplerince iki gruptan toplanmış 10 gönül Sinop Adliyesi’ne irsal edildi.

Share: