Sivas Ticaret Borsası başbuğ adayı Karakaya, seçme öncesi açıklama yaptı

Sivas Tecim Borsası başbuğ adaylarından Hayrullah Karakaya, üyeleriyle bütünleşerek tarım ve hayvancılıkta kentin henüz ileriye gitmesini istediklerini belirtti.

Sivas Tecim Borsasından yapılan açıklamaya bakarak, “Ekincilik ve hayvancılıkta hayat dolu tıpkısı Sivas” sloganı ile başkanlığa adaylığını açıklayan Karakaya, seçimlere tıpkısı gün kaldığını hatırlatarak, üyelerin kendilerini kimin piyes etmesini istiyorsa o doğrultuda oylarını kullanacağını belirtti.

Tek dertlerinin üyeleriyle bütünleşerek tarım ve hayvancılıkta şehrin elan ileriye gitmesi olduğunu kaydeden Karakaya, “Sloganımızda kullandığımız ‘Tarım ve hayvancılıkta dinamik ayrımsız Sivas’ ifadesi üstelik bunun genişlik kesin göstergesidir. Derdimiz, şehrimizi ve üyelerimizi hak ettiği yere taşımaktır. Kuma düşünce ve yenilikçi bakım anlayışıyla yola çıktık. Üyelerimiz yeryüzü doğru kararı verecektir. Şehrimize ve üyelerimize alımlı çalımlı olsun. Demokratik bir seçme olmasını, şehre kâr sağlayacak kadroların göreve gelmesini istek ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: