Son Teknoloji Telsizler

Motorola, kablosuz cihazlar oluşturma konusunda uzmanlaşmış çok uluslu bir Amerikan telekomünikasyon şirketidir.

Motorola, aynı adı taşıyan bir Birleşik Devletler hükümeti araştırma projesinden doğdu. Şirket, dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden biri haline geldi ve Bluetooth, Wi-Fi, hücresel, tedarik zinciri yönetim sistemleri ve robot montaj hatları gibi yenilikçi teknolojiler tasarlayıp satmasıyla tanınıyor.

Motorola, elektronik endüstrisinde zengin bir geçmişe sahip bir şirkettir. Cihazları, şimdiye kadar yarattıkları en ünlü cihazlardan biridir. Bu cihazlar profesyoneller tarafından kullanılmak üzere yaratılmıştır ve farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan farklı özelliklere sahiptirler.

Motorol Telsiz Çeşitleri Motorola Telsiz Modelleri

Motorola, farklı kullanıcı türleri için tasarlanmış bir dizi ürün sunar. Bu çeşitler, amatörler için olan modellerden, kamyon, tekne gibi araçlarda da kullanılabilen profesyonel modellere kadar uzanmaktadır. Motorola’nın telsiz modellerinin listesi aşağıdadır: * PMR446 * Dm1400 serisi * VX261 * SL4000 serisi * SL1600 serisi * DP4801 serisi (Atex) * DP4401Ex Atex (DP3661, Dp1400)

Motorola Telsiz Özellikleri ve Fiyatları

Motorola, bu telsizleri, kullanıcının ihtiyaç ve isteklerine bağlı olarak çeşitli özelliklerde ve fiyatlarla sunar. Fiyatlar olabilir

Motorola lider bir telsiz, aksesuar ve cep telefonu üreticisi ve tedarikçisidir. Motorola bir dizi ürün üretiyor, ancak burada vx261 ve sl4000 modellerini tartışacağız.

vx261, 10 kilometreye kadar etkili menzile sahip bir el telsizidir. sl4000, 8 kanala kadar destekleyebilen bir paket cihazdır.

Amerikan elektronik şirketi Motorola, 1928’den beri teknoloji üretiyor. İlk cep telefonunu 1983’te piyasaya sürdü ve halen bu sektörün en büyük markalarından biri. Motorola, PMR446 telsizleri ve DMR telsizlerini içeren modelleriyle, çeşitli ihtiyaçlara uyacak şekilde tasarlanmış telsizler üretir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı özelliklere sahip birçok model var. Bunlardan bazıları diğerlerinden daha pahalıdır ve tehlikeli ortamlarda çalışanlar veya uzun menzilli iletişime ihtiyaç duyanlar gibi bunlara en çok ihtiyaç duyanlar için daha iyi özellikler sunar. Bu özellikler Motorola’nın web sitesinde veya yerel bir distribütör aracılığıyla kontrol edilebilir.

Türkiye’deki Motorola telsizleri en son teknoloji ile üretilmiştir ve çok uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Motorola telsizlerinin kullanımı her zaman kolaydır. Diğer telsizlerle anında iletişim, eller serbest kullanım, sesle etkinleştirme ve Motorola telsizinizi satın aldığınızda öğreneceğiniz daha pek çok özellik gibi çok çeşitli özelliklerle gelirler.

Motorola şirketi, yetmiş yılı aşkın bir süredir kendi alanında liderlerden biridir ve dünya çapında endüstri için birçok standart belirlemiştir. Ürün tasarımından müşteri hizmetlerine kadar her alanda yenilikçi olmuşlardır ve ürünlerinin kalitesi her zaman olağanüstüdür.

Motorola, ailedeki herkes için kaliteli cihaz üreticisidir. Motorla telsizleri, iletişim ve eğlence ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahiptir.

Motorola, PMR446 ve DMR modelleri olmak üzere iki farklı telsiz türü sunmaktadır. PMR446 telsizleri, Motorola’nın tescilli frekans aralığını (UHF) kullanmak üzere tasarlanmıştır ve net, canlı ve bozulmayan mükemmel bir ses kalitesi sunar. Bu telsizlerin ayrıca 50 km (30 mil) menzile sahip dört kanalı vardır; bu, sizden uzaktaki vahşi doğayı keşfediyor olsalar bile diğer kişilerle iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. DMR modelleri, herhangi bir analog sistemin sunabileceğinden daha üstün ses kalitesi ve güvenliği sağlamak için frekans atlamalı yayılı spektrum (FHSS) teknolojisi gibi en son teknolojileri kullanan dijital telsiz sistemleridir.

Bu konuda Motorola’nın telsiz modelleri, özellikleri, fiyatları ve Türkiye’deki dağıtımları hakkında genel bilgiler verilecektir. Motorola telsiz Türkiye Distribütörü alanında yetkin iki şirket olan Vizyon ve Dijital telsiz şirketleridir.

Share: