Stellantis, Orta Şark ve Afrika Bölgesi’ne yönelik mühim hedeflerini açıkladı

Stellantis Grubu, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde 2030 yılına kadar pazar payını yüzdelik 22’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.

Stellantis Grubu’dan yapılan açıklamaya bakarak, Stellantis, Dare Forward 2030 toptan planı kapsamında Orta Doğu ve Afrika bölgesine müteveccih iddialı mühim hedeflerini açıkladı.

Buna bakarak Stellantis Grubu, bahis konusu coğrafyada 2030 yılına büyüklüğünde iş payını yüzdelik 22’nin üstüne çıkarmayı amaçlarken, düşük emisyonlu anahtar satışlarının toplanmış miks içerisindeki oranını da yüzde 25’in üzerine ulaştırmayı hedefliyor. Bu tarihe kadar kısaca 55 eskimemiş analog lansmanı yapmayı amaçlayan Stellantis Grubu, saf kaynak oranını ise yüzde 70’in üstüne çıkartacak.

Bu planın önümüzdeki on yılda şirketi, münasebet payı, azrail deneyimi ve erke geçişi noktasında liderliğe taşıması hedefleniyor. Ürün çeşitliliğinden ve degaje şümul alanından sakil alan Stellantis, Orta Doğu ve Afrika’daki 81 ülkedeki müşterilerin mütebeddil gereksinimlerine yenilikçi, temiz, güvenli ve ulaşılabilir mobilite çözümleri sunarak yarınları şekillendiriyor.

Share: