Teşekkürler Türkiye

Sözcü kalın kafalı inkılap kampanyasının 5. gününde, Edirne’den Artvin’e Sinop’tan Mersin Ağacı’e Türkiye’nin tamamından binlerce okurumuz aradı ve şu ana büyüklüğünde gazete biriktiren 2500 okurumuz ulama sağladı.

Arayan gayrı binler ise artık ceride biriktireceğini ve kampanyaya katılacağını iletti.

Katılma artarak devam ediyor.

Arayanlar ortada çoluk çocuk da var, 90 yaşını aşmış okurlarımız de var ve bazıları yıllardır evinde biriktirdiği binlerce ceride ile bu kampanyaya yardım sağlıyorlar.

Bugüne büyüklüğünde sektörde bu ölçüde başarıya ulaşmış aynı kalın kafalı dönüşüm kampanyası olmadı.

Türkiyenin değme noktasından gönderilen gazeteler bize ulaşmaya başladı…

OKURLARIMIZ BİRİKTİRDİKLERİ ESKİ GAZETELERİNİ NASIL GÖNDERECEK?

Evinde SÖZCÜ grubu gazeteleri biriktiren okurlarımız, (0212) 708 50 60 numaralı telefonu arayarak ya dahi sozcu.com.tr/geridonusum adresinden taleplerini bize ulaştırabilecek. Okurlarımızın kayıtları alındıktan sonra tığ dahi gazeteleri, okurlarımızın kapısından alarak izansız dönüşüm merkezine ulaştıracağız. Bu sayede henüz beş altı dikme kesilerek çevreyi korumuş olacağız hem da ekonomimize yardım sağlayacağız.

DOĞAYA KATKI SAĞLAYIN

Yapılan araştırmaya bakarak dünyada tüketilen kâğıdın yalnızca yarısı geri kazandırıldığı takdirde herhangi bir sene 8 milyon hektar orman korunuyor, 1 titrem kâğıdın kalın kafalı kazandırılması halinde ise 17 ağacın kesilmesi önlenmiş oluyor. Siz üstelik projemize katılarak SÖZCÜ’ye, doğaya ve ekonomimize destek olabilirsiniz.

 

Share: