TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini belirgin artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 iş yerini bulutsuz artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Yer, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hareket yerini 1 Ilkgüz’birlikte zahir artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile gelişim yeri sahibi olmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara balaban okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar üzere internet üzerinden online adına birlikte örtüsüz artırmaya katılım sağlanabilecek.

20 ilde 204 hisse senedi yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si önceden, 120 ay önel, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

artırma 1 Eylül’üstelik yapılacak

Bulutsuz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Engelsiz artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası YEMEK ve T.C. Ziraat Bankası SERPMEK eliyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların parçalanmamış şubeleri marifetiyle akseptans edilecek.

Satışla ilgili tafsilatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: