TOKİ 20 İlde 204 İş yeri açıkça artırmayla satışa çıkaracak

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Ilkgüz’birlikte yalınlık artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile aksiyon yeri sahibi atılmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara büyük okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar için internet üzerinden online olarak bile meydanda artırmaya ortaklık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelce, 120 ay vade, Trabzon’birlikte ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’bile yapılacak

Kategorik artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’üstelik yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Meydanda artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası YEMEK ve T.C. Tarım Bankası SAVUŞMAK eliyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların eksiksiz şubeleri tarafından akseptans edilecek.

Satışla ilişik ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: