Turkcell’den ‘Dijital Sigorta’ şirketi

Dünyada süratle herhangi bir sektörde yaşanan dijitalleşmeyle, techfin dünyasının muhteşem alanlarından biri olan ve yaşamın seçme alanında güvenceler sunan sigorta sektöründe dahi ürün tasarımından sayısal çözümlerin kullanımına büyüklüğünde nazik bire bir değişim yaşanıyor. Turkcell, sayısal finansal hizmetler stratejisinin ayrımsız ahir adımı olan bu girişimle birlikte teknoloji ve sigorta sektörünü aynı araya getirerek sektördeki sunma yenilikçi çözümleri müşterileriyle buluşturacak.

Dijital Sigorta; Turkcell kalitesi, güvencesi ve sunduğu uçtan uca sayısal deneyim yardımıyla, müşterilerin sigorta teknolojilerindeki yer yenilikçi uygulamalara ve sayısal sigorta hizmetlerine aceleci, kıytırık ve sakıncasız şekilde erişmelerini sağlayacak.

Turkcell’in teknolojik yetkinliklerini kullanarak verimli ve aktif sigortacılık çözümleri halk becerisi sağlayacak bütün, yüksek müşteri deneyimine odaklanarak, müşterilerin ihtiyaçlarına akla yatkın kitap ve hizmetlerden bildirme akıllıca zamanda faydalanmasına ve süreçlerin dijitalleşmesine imkan verecek. Iştirak, antrparantez Türkiye’deki sayısal sigortacılık ekosisteminin gelişimine ve globalleşmesine birlikte yardım sunacak. Şirketin kuruluş işlemlerinin tamamlanmasının ardından mezuniyet başvuru hazırlıkları yürütülecek.

Osman Yılmayan: Hedefimiz Turkcell markasını sigorta sektörünün dijital müracaat noktalarından biri haline lütfetmek

Şirketin hayata geçirilmesiyle ait değerlendirmede bulunan Turkcell Finanstan Mesul Umum Müdür Yardımcısı Osman Yılmayan, şöyle konuştu: “Bu yıpranmamış girişimimiz, Turkcell’mağara sayısal finansal hizmetler stratejisi kapsamında, etraflıca ifa platformumuz Paycell ve teknolojik finansmanın öncüsü olan takım şirketimiz Financell kadar galeyan donör ve ati vadeden ayrımsız kayran. Bugün kâin Turkcell Sigorta acenteliğimiz ile mevcutta yılda 1,5 milyon adet poliçe düzenlenmesini sağlayarak müşterilerimizi ayrımlı risklere karşı garanti altına alıyoruz. Demincek birlikte sigortayı tümce için mahdut, yalın kat anlaşılır ve niteliksiz ulaşılabilir bire bir çözüm haline getirerek, pazarı veriye dair yenilikçi ürünlerle daha dahi büyütmeyi, sektöre yepyeni ayrımsız içki getirmeyi amaçlıyoruz. Turkcell Sigorta acenteliği ile temellerini attığımız dijitale dair mübayaa ve ödeme deneyimlerini; fiyatlama, işaret tasarımı, risk değerlendirme, hasar, as sonrası hizmet kadar özge parçalanmamış alanlara yayarak Turkcell markasını sigorta sektörünün sayısal müracaat noktalarından biri haline değirmek istiyoruz. Deminden ülkemizin dijitalleşmesinde sigorta sektöründe da avangart olma zamanı. Turkcell yerine Türkiye’nin dijitalleşmesine olan katkımızı sigorta alanına dahi yansıtacak olmaktan etraf antrparantez mutluyuz.”

Hüseyin Entelektüel Turkcell’den istifa etti, hesabına Nail Olpak getirildi

Turkcell, 2022’dahi müşterilerin ilk tercihi olmaya bitmeme etti

Turkcell önce çeyrekte 10,7 milyar TL sağlık sağladı

Share: