Ümit Özdağ “Rum Kalesi Projesi”nin tanıtım toplantısında konuştu Açıklaması

Galibiyet Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ, “Ülkemiz Filistin’in Yahudiler eliyle satın alınması üzere başkaları eliyle satın alınmaktadır. Kimesne çok ayrımsız molekül alınmadı demesin. İsrail kurulduğunda fakat toprakların yüzdelik 7’si Yahudilere aitti.” dedi.

Özdağ, partisinin “Sığınmacıların Vatanlarına Idraksiz Periyot Planı: Anadolu Kalesi Projesi”nin benzeri otelde düzenlenen lansman toplantısında yaptığı konuşmada, Galebe Partisinin kuruluşunun birinci yılını 26 Ağustos’ta geride bıraktığını söyledi.

Lübnan’da devletin mezhepler ve dinler ortada paylaştırıldığını tamlayan Özdağ, “Ülkemiz ise Filistin’in Yahudiler marifetiyle satın alınması üzere eller eliyle satın alınmaktadır. Kimesne çokça bire bir şey alınmadı demesin. İsrail kurulduğunda ancak toprakların yüzdelik 7’si Yahudilere aitti.” diyerek konuştu.

Ümit Özdağ, partisinin bire bir sene içinde, “Türk siyasetinin sunu makro belirleyicilerinden olduğunu, vakit kaybetmeden zat politikaları ile Türk halkını, seçmeni etkilemekle kalmadığını, nüfuz ve muhalefetteki akort partilerine birlikte elektronik beyin dili ile format attığını” savundu.

“Türk halkı 13 milyon sığınmacı ve kaçağın mukassi baskısı altında kalıyor. Bunların ülkelerine ansız dönmesini dilek ediyoruz.” diyen Özdağ, Hatay’da cemaziyelevvel ayrımsız Suriyeli gencin öldürülmesi olayına birlikte değinerek, şunları kaydetti:

“Zafer Partisi, Türkiye’nin Irak ve Suriye kadar bir çöz savaşa sürüklenmesine alın çıkmaktadır. Galebe Partisi, ülkesinin parçalanmasına alın sâdır Türk milletinin iradesini oyun etmektedir. 13 milyon sığınmacı ve kaçağın et kafalı yollanmasını isteyen müntehip Yengi Partisine oy verecektir. ‘Sığınmacılar/kaçaklar kalsın’ diyenler hangisine verirlerse versinler fark etmez.”

Zafer Partisi Milli Güvenlik Araştırmalarından Sorumlu Umumi Komutan Yardımcısı Fikret Kıran de sığınmacıların ülkelerine dönmelerini içeren “Rum Kalesi Projesi”ni anlattı.

Türkiye’nin, Cenevre Sözleşmesinin kapsamını genişleten 1967 New York Protokolüne 1968’birlikte canip olduğunu belirten Şev, yaptıkları plana bakarak, 1 yılda Türkiye’ye mevrut sığınmacıları ülkelerine göndereceklerini, Cumhurbaşkanlığı düzeyinde Yabancı İşlemleri Erdemli Kurulunu kuracaklarını, Ecnebi İşlemleri Işler Merkezini ve Yabancı İşlemleri İl Çalışma Grubu oluşturmayı hedeflediklerini aktardı.

Share: