ÜNLÜ MODACIYA HIRSIZLIK ŞOKU, 4 MİLYON LİRALIK MÜCEVHERİ ÇALINDI

Adlı modacı Melisa Işve Özmen’in Kadıköy’de bulunan evine giren 2 haydut, evdeki polat kasayı ve mücevherleri alarak kayıplara karıştı. Kestirmece 4 milyon lira arakçılık anları asayiş kameralarına yansırken Özmen, şüphelilerin benzeri an ilk bulunmasını istedi.

Ünlü modacı Melisa Naz Özmen’in Kadıköy Bağdat Caddesi’nde kâin evine 11 Ilk Teşrin tarihinde saat 03.00 sıralarında otomobilleriyle gelen ve yüzlerini kapatan 2 yabansı, apartmanın husus şifresini tuşlayarak derun girdi. Bina boşluğundaki pencereyi kullanarak birinci katta kâin dairenin balkonundan eve ulaşan şüpheliler, yatak odasındaki dijital çelik kasayı aldı ve çekmecedeki mücevherleri çantaya doldurdu. Hırsızlar tahminî 4 milyon liralık mücevher ve bezen eşyasıyla gelişigüzel binadan ayrılarak kayıplara karıştı. Durumu polis ekiplerine bildiren Özmen, şüphelilerin tıpkı dakika geçmiş yakalanmasını istediğini söyledi.

Yaşadıklarını anlatan Melisa Işve Özmen, Maatteessüf mümasil zamanda başımdan haddinden fazla bedbaht bir fenomen geçti. Cenazem vardı, hastam vardı ve umum o sırada benim bu felaketimden bilistifade evime hırsızlar girdi. Fenomen 6 dakikada çok çabuk ve aç şekilde gerçekleşti. Hırsızlar kapımın şifresini düşünülerek gönül girdiler. Apartmanın holünü kullanarak oradaki vuzuh camdan benim balkonuma ulaşıp balkonumdan bile ağaç akak odama girdiler. Orada mevcut dijital polat kasamı aldılar. Tıpkısı zamanda çekmecemde bulunan mücevherlerimi çantama doldurarak tamam 6 an içinde çokça soğukkanlı şekilde operasyonu gerçekleştirip binayı metrukiyet ettiler araçlarına binip uzaklaştılar dedi.

Konuşmasına devam fail Özmen, Mümasil zamanda kaybettiğim benim için kıymeti çokça şişman olan anneannemden kalma yüzükler, safir, meydan, zümrüt almak için yüzük oyunu ve kolyeler, pırlanta gerdanlıklar ve saatlerim mevcuttu kasanın zarfında. Bu print zamanımda başıma böyle tıpkısı şeyin gelmiş olması elan balaban aynı elem. ve failler hala bulunamadı, bunun da üzüntüsünü yaşıyorum 1 buçuk ayak tabanı yaklaşmış olmamıza karşın. Maddesel değeri geçtim, sorun değil diyelim bir şekilde. Amma manevi değeri faziletli benim amacıyla anı olan anneannemden mütezayit mücevherler olduğu amacıyla İl Güven Müdüründen arkalama istiyorum. Bibi yakalanmadı 1 buçuk taban yaklaşmasına karşın. Onların yakalanıp adalete tasdik edilmesini istiyorum diye konuştu.

Share: