WhatsApp’ta yıpranmamış gelişme: ‘Rahatsız etmeyin’ modu geliyor

Facebook ve Instagram üzere sosyal apışlık sitelerini bünyesinde bulunduran Meta şirketinin eş olduğu WhatsApp, eskimemiş aynı güncellemeyle yakında kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Şimdiye çatışma WhatsApp’ta görüntülü ve ünlü aramalar kül adına sessize alınamıyordu. Tıpkı hayat ile kardeşçe sessize alındığında o kişinin görüntülü ve ünlü aramalarını bile sessize almak mümkündü. Fakat bu kere da hayat ile yazışmaların bildirimi gelmiyordu.

WhatsApp bu sorunun çözümü amacıyla yakında ‘Rahatsız Etme’ özelliğinin olduğu yıpranmamış benzeri emisyon yayınlayacak. Bu sayede kullanıcılar sesli ve görüntülü aramaları sessize alabilecek. Bu özellik telefonun zat içerisinde kayran düzlük erinçsiz ika modu ile de bütünleşecek. Sessize alınan çağrılar kullanıcılara sessize alındı bilgisi ile gösterilecek.

WhatsApp’a gelecek yıpranmamış tadımlık sadece bununla bile vabeste değil. Geçenlerde Cevapsız Çağrılar başlığı altında yeni tıpkısı kesim açılacak. Böylecene kullanıcılar yanıtsız çağrıları amelî listeleyebilecek.
(Lıonel Bonaventure-AFP)

WhatsApp kullanımı bankacıyı işinden etti

WhatsApp Web’bile ulaşım sorunu

WhatsApp yüklü mı olacak?

 

Share: