Yalova haberi! Yalova Belediyesi Personel SERPMEK çalışanlarına 16 bin 500 liralık mahiye promosyonu

Yalova Belediyesi Personel A.Ş, 744 çalışana 16 bin 500 TL ile yeryüzü faziletkâr mahiye promosyonu teklif fail banka ile 3 yıllık kesim yaptı.

Yalova Şehremaneti Başbuğ Vekili Mustafa Sıngın, Personel ATLATMAK. ile bir vezneci ortada yapılan promosyon sözleşmesini doygunluk edici artma yapılmaması zımnında fesih etmişti. İptal sonrası maaşların ödeneceği kullanılmamış banka münakasa aracılığıyla belirlendi. Yalova Belediyesi Dinçer İlhan Divan Salonu’nda yapılan ihaleye 7 banka girerek tekliflerini verdi. 16 bin 500 TL ile arz faziletli mahiye promosyonu teklifini veren vezneci ihaleyi kazandı.

Yalova Belediye Başbuğ Vekili Mustafa Kaçıngan, Yalova Belediyesi Personel AŞ. çalışanlarına maaş promosyonu ödemesinin biricik seferde yapılacağını belirterek şöyle konuştu:

“Say arkadaşlarımızın refahı ve huzuru üzere özendirme ödemeleriyle ilgilendiren bati çalışmalarımız sayesinde adamakıllı benzeri bulgu elde ettik. Personel ATLATMAK. çalışanlarımız için yegâne seferde 16 bin 500 TL mahiye promosyonu üzerine inikat sağladık. Şiddetli olsun. Işyar ve amelî işçilerimizin vezneci promosyonlarının yenilenmesiyle ile ilgilendiren görüşmeleriz ise devam ediyor. Onu de yeryüzü kısa zamanda neticelendireceğiz.” – YALOVA

Share: