YANLIŞSIZ Fırka Genel Başkan Yardımcısı İleri, Bolu’da kurum üyeleriyle buluştu

AK Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Ömer İleri, partisinin Bolu İl Başkanlığını ziyaret etti.

YANLIŞSIZ Öğür Bolu İl Başkanlığından yapılan açıklamaya bakarak, İleri, parti binasında teşkilat üyeleriyle buluştu.

Toplantıda mütekellim İleri, acun ve Türkiye’de yaşanan son teknolojik gelişmeler, sosyal medyanın akilane kullanımı, metaverse, çip krizi, defans sanayisinde teknolojinin önemi kabil konulara değindi.

İleri, DÜRÜST Tümen döneminde Türkiye’nin rastgele alanda olduğu kadar ilmî ve teknolojik yatırımlara da aheste şekilde pay ayırdığını ve bu yönde şişman başarılara imza attığını belirterek, “İnsansız Çekicilik Araçları başta tevessül etmek için domestik ve milli erdemli uygulayım bilimi savunma endüstri ürünlerine rastgele dönme yenisi ekleniyor. TEKNOFEST’ler ile gençlerin bu alana ilgisi artırılmaya çalışılıyor.” ifadesini kullandı.

Ülkedeki teknolojik gelişmelerden bahseden İleri, Türkiye’nin çıktı teknolojiye basamak uyduran değil, teknolojiye alnaç veren ayrımsız ülke noktasına geldiğini kaydetti.

Toplantıda, YANLIŞSIZ Öğür Bolu Milletvekili Umu Görgülü, DOĞRU Fırka Bolu İl Başkanı Suat Güner, İl Kadın Kolları Başkanı Ayrılık Çağalı, İl Toyluk Kolları Başkanı Fatih Simge, Bolu Şehremaneti Meclisi DOĞRU Öğür Grup Başkanvekili Tasavvur Akbay ve devlet yönetim kurulu üyeleri de saha aldı.

Share: