Yararsız konteynerleri yıkanarak dezenfekte ediliyor

Bilecik Belediyesi aracılığıyla kirliliğin ortadan kalkması ve keskin kokuların oluşmaması üzere gübür konteynerleri yıkanarak, dezenfekte ediliyor.

Arılık İşleri Müdürlüğü ekipleri aracılığıyla gerçekleştirilen emek ile kentteki mecmu gübür konteynerlerini yıkama aracında yıkanarak, vatandaşlarımızın daha mıhlı ve nitelikli tıpkısı bakım almasını sağlıyor. Vatandaşlar ise gerçekleştirilen çalışmanın son kademe majör olduğunu belirterek, görevlilere teşekkür ettiler. Katışıksızlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, taşımalık yıkama çalışmasının belli başlı tıpkısı takvim dahilinde sonsuz olarak gerçekleştirildiği bilgisini verdi.

Görevlilerden çevremizi saf tutalım uyarısı

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Saffet İşleri Müdürlüğüne merbut ekipler ise; şehrin bir nice noktasında acemi ot ile savaşım çalışması gerçekleştirirken, vatandaşların park yeri, bahçe ve istirahat alanlarının saf tutulması uyarısında bulundu. Gerçekleştirilen çalışmalar ile görüntü kirliliğinin de önüne güzeşte ekipler, vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın park ve bahçelerde elan şen ilk kânun geçirmelerini sağlıyor. Icraat ile bilcümle mahallelerdeki belirgin alanlar, yersiz arsalar ve el kenarlarındaki toy otları temizlenirken, aynı zamanda cadde ve sokaklardaki kırıcı görüntüye bozukluk olan çöpler de temizlendi. – BİLECİK

Share: