Çorum’da son fail komiser yardımcısının cenazesi memleketi Ankara’ya uğurlandı

Çorum’un Sungurlu ilçesinde görevi başında kalp krizi geçiren ve yaklaşık 2 aydır otama gördüğü hastanede hayatını kaybeden 27 yaşındaki komiser yardımcısının cenazesi, memleketi Ankara’ya uğurlandı.

Komiser Yardımcısı Ahmet Özkan’ın cenazesi, babası Adnan, annesi Emine ve ağabeyi Sinan Özkan vasıtasıyla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi morgundan alındı.

Özkan’ın cenazesi, helallik alınması amacıyla görev yaptığı Çorum’un Sungurlu ilçesi Alparslan Türkeş Caddesi’ndeki polis merkezine getirildi. Burada İlçe Müftüsü Süleyman Eroğlu aracılığıyla yakarış edilmesinin ardından Özkan’ın mesai arkadaşları, ata Adnan Özkan’a taziyet dileklerini iletti.

Özkan’ın cenazesi, daha bilahare defnedilmek için memleketi Ankara’nın Çamlıdere ilçesine bağlı Dörtkonak köyüne uğurlandı.

Törene Ahmet Özkan’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sungurlu Uray Başkan Yardımcıları Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan ile İlçe Güvenlik Müdürü Hüseyin Çam üstelik katıldı.

Komiser Yardımcısı Ahmet Özkan, vazifeli olduğu Çorum’un Sungurlu ilçesi Alparslan Türkeş Caddesi’ndeki polis merkezinde 9 Ekim’de kalp krizi geçirmiş, Eti Üniversitesi Erol Olçok Yetişek ve Araştırı Hastanesinde tahminî 2 aydır bitmeme eden hayat mücadelesini 8 Aralık’ta kaybetmişti.

Share: