Gocunmak ve titreme aktarların yoğunluğunu artırdı

Imtina Etmek ve sadme aktarların yoğunluğunu artırdı

DÜZCE – Düzce’bile geçtiğimiz 23 Kasım’üstelik meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremin arkası sıra yaşadıkları korkuyu atlatamayan vatandaşlar aktarların yolunu tutuyor. Stres, hastalık ve istinkâf etmek kabil duygulardan temizlenmek talip vatandaşlar bildirme haddinden fazla yoğurt çiçeği, Melisa, kantaron ve cömert kanını yeğleme ediyor.

Depremin üzerinden 19 devir geçmesine rağmen tramvayı atlatamayan bazen vatandaşlar, çareyi şifalı bitkilerde arıyor. Melisa, yoğurt çiçeği, kantaron üzere haddinden fazla bilinen bitkilerin çaylarını yaparak ürkmek, endişe, kaygı ve travmaları yenmeye çalışan depremzedeler, antrparantez kardeş düşünce olarak tanıdık reçineyi üstelik kullanarak duygularını frenlemeye çalışıyor.

“Depremden sonra dilek arttı”

Aktar Eren Özdemir, “İnsanların bire bir kaç nebat ile bu sarsıntı stresini, sıkıntıyı, travmayı atlatabilmesi gibi. Melisa, yoğurt çiçeği, kantaron, cömert karın dediğimiz nebat ile gelişigüzel kullanılabilecek birçok im var. Herkesin bünyesi değişik olduğu üzere seçme bitkinin özlük süresince vücuda verdiği rehavet değişik tür. Alelumum Melisa, yoğurt çiçeği artık tercih ediliyor. Bu bile geceleri uyuyamamak, asap, ağırlık ve korkunun çıktı arka safhada olması, ürkü atağın faziletli seviyede olmasından kaynaklanıyor. Tıpkı zamanda kardeş kanı dediğimiz ayrımsız bitki var. Bu bitki, korkuya yönelik daha etkili olması sebebiyle tercih ediliyor. Bu nebatat daima sattığımız mahsulat amma depremden sonra bu ürünlere arzu henüz üstelik arttı” dedi.

Uykusuzluk ve panik akın kadar teessürat amacıyla Melisa, papatya ve kantaron bitkilerinin sıkça yeğleme edildiğini vurgulayan Özdemir, “Bunların yanında ahi karın dediğimiz ayrımsız bitki var. Bu nebat üstelik korkuya geldiği amacıyla tercih ediliyor. Bu benzeri reçinedir. Bunu tıpkısı çamçak suda demleyerek ya üstelik kaynatarak evet birlikte sevimsiz suda içilebiliyor. Çocuklardan yaşlılara kadar cümle kullanabiliyor. Zararı yoktur” diye niteleyerek konuştu.

“Akşam yatmadan evvel evet de kahvaltıdan sonraları içilmesini referans ediyoruz”

Nebat çaylarının akşam ezanı yatmadan önce tüketilmesi gerektiği tavsiyesinde mevcut Özdemir, “İnsanların can kuşu haline baktığımızda tün çıktı asap, stres, bastırık, utanmak berhava görülüyor. Yatmaya yakın, yatmadan 1 saat evet üstelik 2 saat evvel içilmesini, etkiler devam ediyorsa kahvaltıdan sonra birlikte içilmesini referans ediyoruz. Bu sayede âdem vücudu dinlemiş olduğu için, uykusunu abat alabildiğinden devrisi güne kaygıları, travmaları hafiflemiş namına başlayacaklardır” sözlerine ekledi.

Share: