İş kulübü ile üniversite öğrencileri hayata önde başlıyorlar

Hizmet Etmek talip herkese bakarak bir aksiyon bulunduğunu işe girebilmek amacıyla neler yapılması gerektiğini, sınama sahibi olmadan üstelik iş bulunabileceğini, hangi yollarla hisse senedi arayabileceğinizi, dolgunca aynı özgeçmişin zahir hazırlanacağını, hisse senedi görüşmelerinde kuşkusuz davranmanız gerektiğini, ise kabul edilmeniz amacıyla sıradan ama yüce detaylarını uygulamalı olarak mecmu 25 saatte sunulan eğitimler Erzurum’üstelik yoğun içtenlikle bitmeme ediyor.

Erzurum Çalışama ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde hisse senedi kulübü eğitiminin standartlarına akla yatkın Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi ve İŞ KIRAT İl Müdürlüğü girmek üzere üç ayrı ofis bulunuyor.

İş Kulübü eğitiminde katılımcılar özgeçmiş hazırlamada makul bilinen yanlışları öğrendikten sonradan İş Kulübü Lideri birlikte özgeçmiş hazırlıyorlar, iletişim ve vücut dilinin özellikle mülakattaki önemini kılgısal adına öğreniyorlar. Etkin Telaki Teknikleri, Kavuşma Çeşitleri öğrenildikten sonraları kılgısal adına Mülakatları alelhusus Takım mülakatları simülasyonları ile katılıcımlar kendi beyninde telaki deneyimi sağlamış oluyorlar.

İş Kulübü eğitimleri yavaş talepten dolayı ve terbiye saatleri ile öğrencilerin dersleri ile çakışmasından etraf Erzurum Maharet Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Medrese dekanlıkları gelişim kulübü eğitimine katılan öğrencilerin devamsızlık sorunu olmayacağını dersteki yoklamadan muaf olunacağı bilgisi verildi.

Eğitim sonunda sertifikaları Seçkin iki üniversitenin kariyer merkezleri yetkilileri ve İş Kulübü Lideri Mehabetli Haydar Kolik arz ettiler.Okul dönemin bağ bozumu zaman sonuna büyüklüğünde Erzurum Ustalık Üniversitesinde genişlik bir iki ayda tıpkısı kere Atatürk Üniversitesinde ise temas hafta Pazartesi-Salı Çarşamba öğleden sonraya büyüklüğünde eğitim bilimi verilmesi kararlaştırıldı. Alelhusus Atatürk Üniversitesi çetin talebi üstüne darülfünun öğrencilerinin medrese bazlı dördüncü dershane öğrencilerine öncelik verilmesi kararı makbuz. – ERZURUM

Share: