Karaman’da teyzesinin kızına aşkını zar eden zat, silahla ızdırap etmiş, ardından intihar etmeye çalışmıştı! İşte ilk ifadesindeki sözleri…

Karaman’da Hüseyin B., eş sağlığı merkezine giderek hemşire Emine A.’ya odasında tabancayla dağ etti. Arkası Sıra bire bir tabancayla kendi göğsüne keder yazar intihara kalkıştı. Emine A. ve Hüseyin B.’ye ilk olarak sağlık merkezindeki etibba müdahalede bulundu. Arkası Sıra 2 dertli, ihbarla çağrılan ambulansla Karaman Terbiye ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A. ve Hüseyin B.’nin yapılan ameliyatların ardından tedavilerinin ve dirimsel tehlikelerinin bitmeme ettiği belirtildi.

“BEN BAŞKASINA YALPAK OLAMAZSIN” DEYİP KÖTÜ AÇMIŞ

Silahlı hareketli sonucu yaralanan hemşire Emine A. ile suratsız Hüseyin B’nin hastanelerdeki tedavisi sürüyor. Yabansı Hüseyin B’nin, polise verdiği önce ifadesinde, “Üzerinde ‘Sevdam aynı dem üzere çekmezsem ölürüm’ yazılmış çiçekle Emine A. ile görüşmek üzere çalıştığı yere gittim. Binanın birinci katında odaları bir tane bir tane gezdim. Emine’nin nerede çalıştığını sorup öğrendim. Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi’nde çalıştığını öğrendim. Buraya çıktım. Beni karşısında görünce yordam teklifimi ilettim. Akseptans etmeyerek bağırmaya başladı. Ego birlikte ‘Benden başka kimseye uçurum olamazsın’ diye 2 ahali keskin ettim. Sonradan 2 ahali birlikte kendime şiddetli ettim.” dediği öğrenildi.

SÜREKLİ REDDEDİLMİŞ

Cumhuriyet Altını Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki Kanser Er Teşhis Tarama ve Terbiye Merkezine 24 Ekim’da mevrut Hüseyin B, burada işyar abla ve ayrımsız zamanda teyzesinin kızı Emine A’yı tabancayla vücudunun mütenevvi yerlerinden yaraladıktan bilahare benzeri silahla intihar emretmek istemişti. Hüseyin B’nin henüz evvel birlikte Emine A’ya çeşitli hediyeler vererek alışkanlık öneri ettiği ancak rastgele seferinde aksi yanıtlar aldığı iddia edilmişti.

Share: