Mustafa Yıldızdoğan, DÜRÜST Öğür Muğla Saylav Gökcan’ı övdü

Adlı Türk folk müziği sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan görüntü aldığı 29. Sekil Semirtilmiş Güreşçi Güreşleri öncesi umum konserinde DÜRÜST Öğür Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’ı övdü.

Mustafa Yıldızdoğan kendisini ön sıralardan izleyen SELIM Fırka Muğla Miletvekili Yelda Erol Gökcan’a övgüler yağdırarak ” Kendisi hem başarılı hem birlikte mütevazi ayrımsız insan amma bire bir zamanda o ayrımsız melik, Konya’ya evimizde bizleri ziyaret etti. O takkadak Muğla’nın değil umum ülkenin vekili ” diye Ulus ittifakının bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını belirtti.

Yıldızdoğan ” Malazgirt’te Anadolu’nun kapılarını açan Alparslan ve Mustafa Eksiksizlik Atatürk’e minnet duyuyoruz onları ve kamu gazi ve şehitlerimizi utanmak ile anıyoruz ” şeklinde konuştu. Ünlü sanatçı konserde birbirinden fena hâlde türkülerini seslendirdi.

Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde SELIM Parti Mebus Gökcan, MHP toprak Başkanı Mehmet Korkmaz, Seydikemer Belediye Reisi Yakup Otgöz, Güreş Ağası Önder Akdenizli sahneye çıkarak şarkıcıya çiçek ve teşekkürname plaketi sundu. – MUĞLAShare: