Sedefnur Çağlar’ın giz düşüşünün görüntüleri ortaya çıktı

Sedefnur Çağlar’ın peçe düşüşünün görüntüleri ortaya daha çok

KOCAELİ – Kocaeli’de polis güçleri memuru sevgilisiyle tartıştıktan sonraları kaba şekilde 7. kattan düşerek vahim yaralanan 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Sedefnur Çağlayan’ın sukut anı 11 ay sonradan ortaya imdi. Görüngü sonrasında çekilen görüntülerde ise düşmenin şiddetiyle çöken yer dayanak, Sedefnur’un düştüğü teras ve o akşam pencereden atılan telefon kayran aldı.

9 Sülale tarihinde Körfez’de kâin tıpkısı sitede meydana mevrut olayda, Sedefnur Çağlayan (23), polis güçleri memuru sevgilisi Ahmet A. ile gelişigüzel misafirliğe gittiği lüp 7. katındaki balkonundan suratsız şekilde düşmüştü. Sedefnur pahal yaralanırken, evde bulunan polis memurlarından sevgilisi Ahmet A. ve O.Ç. ile E.Ş. isimli taze kız gözaltına alınmıştı. O.Ç. ile E.Ş. ifadelerinin ardından azade bırakılırken, şüphelilerden Ahmet A. tutuklanmıştı. Üniversite öğrencisi Sedefnur Edvar ise Kocaeli’de aylarca süren tedavisinin arkası sıra taburcu edilmiş ve ailesi yoluyla memleketi Sivas’a götürülmüştü.

Genç kızın fizyoterapi, Sivas’taki Cumhuriyet Altını Üniversitesi Hastanesinde sürüyor. Bibi yürüyemeyen Çağlar’ın ayaklarını oynatma eğiliminde olduğu, ifadesinde ise olayı hatırlamadığını söylediği öğrenilmişti.

Düşme yadigâr kamerada

Sedefnur’un düşme hatıra 11 kamer sonraları ortaya çıktı. Görüntülerde, Sedefnur Çağlayan’ın rögar kapağının dakikasında yanına düştüğü görülüyor. Olay sonrasında çekilen görüntülerde ise düşmenin şiddetiyle çöken yerey zemin, Sedefnur’un düştüğü ayazlık ve o gece pencereden atılan telefon saha aldı.

Share: