ADLI MODACIYA HIRSIZLIK ŞOKU, 4 MİLYON LİRALIK MÜCEVHERİ ÇALINDI

Ünlü modacı Melisa Şımarıklık Özmen’in Kadıköy’de bulunan evine giren 2 hırsız, evdeki polat kasayı ve mücevherleri alarak kayıplara karıştı. Yaklaşık 4 milyon teklik hırsızlık anları asayiş kameralarına yansırken Özmen, şüphelilerin ayrımsız zaman ilk bulunmasını istedi.

Ünlü modacı Melisa Şımarıklık Özmen’in Kadıköy Bağdat Caddesi’nde kâin evine 11 Ekim tarihinde saat 03.00 sıralarında otomobilleriyle gelen ve yüzlerini kapatan 2 kaka, apartmanın konu şifresini tuşlayarak derun girdi. Bina boşluğundaki pencereyi kullanarak bir numara katta kâin dairenin balkonundan eve ulaşan şüpheliler, akak odasındaki dijital polat kasayı aldı ve çekmecedeki mücevherleri çantaya doldurdu. Hırsızlar tahminî 4 milyon lira elmas ve bezen eşyasıyla gelişigüzel binadan ayrılarak kayıplara karıştı. Durumu polis güçleri ekiplerine bildiren Özmen, şüphelilerin tıpkı zaman ilk yakalanmasını istediğini söyledi.Yaşadıklarını anlatan Melisa Zenginlik Özmen, “Maalesef mümasil zamanda başımdan çokça bedbaht aynı olay geçti. Cenazem vardı, hastam vardı ve kamu o sırada benim bu felaketimden bilistifade evime hırsızlar girdi. Fenomen 6 dakikada çok acul ve istekli şekilde gerçekleşti. Hırsızlar kapımın şifresini kasten içeri girdiler. Apartmanın holünü kullanarak oradaki mesafe camdan benim balkonuma ulaşıp balkonumdan birlikte fidan yatak odama girdiler. Orada mevcut sayısal çelik kasamı aldılar. Tıpkısı zamanda çekmecemde kâin mücevherlerimi çantama doldurarak tekmil 6 an içre haddinden fazla soğukkanlı şekilde operasyonu gerçekleştirip binayı terk ettiler araçlarına binip uzaklaştılar” dedi.Konuşmasına devam eden Özmen, “Andıran zamanda kaybettiğim benim için kıymeti haddinden fazla nazik olan anneannemden kalma yüzükler, safir, yakut, zümrüt atılmak üzere yüzük ve kolyeler, pırlanta gerdanlıklar ve saatlerim mevcuttu kasanın içinde. Bu print zamanımda başıma böyle benzeri şeyin mevrut olması henüz iri benzeri dağ. ve failler bibi bulunamadı, bunun de üzüntüsünü yaşıyorum 1 buçuk ayak tabanı yaklaşmış olmamıza rağmen. Maddi değeri geçtim, sorun değil diyelim bir şekilde. Ama manevi değeri erdemli benim amacıyla hatıra olan anneannemden artan mücevherat olduğu amacıyla İl Güvenlik Müdüründen müzaheret istiyorum. Bibi yakalanmadı 1 buçuk taban yaklaşmasına karşın. Onların yakalanıp adalete tasdik edilmesini istiyorum” diye niteleyerek konuştu.

Görüntü Dökümü— —– —- —- — —-Binadan fon-Hırsızların girdiği çatı boşluğundan görüntü-Balkondan fon-Melisa Zenginlik Özmen ile röp

-Umumi ve detay

Güvenlik kamerası

– İstanbul

Share: