Alkollü kişi kavgayı ayırmaya müteharrik polisin kolunu ısırdı

Zonguldak’ta A.A. isimli kişi arkadaşı ile yolda yürürken yere sakıt sigarasını almaya çalıştığı tam namına vekil kişiye “Hangi bakıyorsun lan” diye niteleyerek reaksiyon gösterdi. Vatandaşların uzaklaştırmaya çalıştığı kişi tartışmaya bitmeme edince o tam bölgede işyar olan trafik polis güçleri olaya büzüşmek istedi.

POLİSİN KOLUNU ISIRDI

Polisin uzaklaştırmaya çalıştığı alkollü eş bu kez üstelik polise kalay ve hakaret yazar, mukavemette bulunmaya çalıştı. Alkollü erkek kendisini sakinleştirmeye çalıştığı tam polisin kolunu ısırdı. Olayın bitmeme etmesi konusunda bölgeye çokça sayıda polis güçleri ekibi atıf edildi. Bilezik takılarak yere yatırılan alkollü şahıs bu tam polislere evvel küfür etti, ardından dahi bozukluk diledi. Polis Güçleri otosuna da güçlükle bindirilen alkollü şahıs hastanede yapılan kontrollerinin peşi sıra emniyete götürülüp gözaltına alındı.

SORGUSU BITMEME EDİYOR

Olay sırasında yaralanan polisin kolu alçıya alınırken, elinde fay ve ısırıktan muhit yaralanma olduğu anlatım edildi. Karşı 12 ayrı suçtan sabıkası bulunduğu öğrenilen can emniyetteki işlemlerinin arkası sıra adliyeye atıf edildi. Şüphelinin savcılıktaki sorgusu bitmeme ediyor.

Share: