Altınordu, Boluspor maçıyla yeni kafa düzenlemek istiyor

Altınordu’nun görmüş geçirmiş futbolcusu Erdi Dikmen ve tüvana futbolcusu Emircan Bereket, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçını kazanarak bakir bir temel düzenlemek istediklerini söyledi.

Spor Pupa 1. Grup ekiplerinden Altınordu, ligin geçmiş iki haftasında aldığı 1 kardeşlik ve 1 mağlubiyetle lige istediği gibi mir yapamamıştı. Kırmızı-lacivertliler, 3. hafta karşılaşmasında 27 Ağustos Cumartesi günü saat 21.45’te Boluspor’a mihman olacak. İzmir temsilcisi bu maçı kazanarak önce galibiyetini ahzetmek ve bakir bir ser fayrap etmek istiyor.

Erdi Dikmen: “Adamakıllı tıpkı saf başlatmak istiyoruz”

Maç öncesinde İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da deneyimli oyuncu Erdi Dikmen ve dinç oyunculardan Emircan Yağmur, açıklamalarda bulundu. Erdi Dikmen, ligin henüz geçmiş haftalarının oynandığını belirterek, “İki hafta geride kaldı. Seçme takımın lige biberli başlangıç yapma hakkı var. Esas önemlisi artık hangi yapacağımız. Boluspor deplasmanında kazanarak fena hâlde ayrımsız dizi film başlatmak istiyoruz. Güzeşte yıldan hangi büyüklüğünde bol bir topluluk olduğumuzu göstermiştik” dedi.

Emircan Bolluk: “Çok bereketli çalıştık”

Altınordu’nun güre oyuncularından Emircan Bolluk da Boluspor ile oynayacakları maç için şunları rapor etti: “Lige mebzul almak istiyorduk fakat olmadı. Boluspor maçı ile yıpranmamış esas düzenlemek istiyoruz. Bu hafta haddinden fazla gani çalıştık. Boluspor’u deplasmanda mağlup yazar üç puanı hanemize yazdıracağız”

Gailesiz futbolcu, oyun olarak gelişigüzel problemlerinin bulunmadığını anlatım ederek, “Savunma anlamında golü önlemeyi başaramıyoruz. Çalışmalarımızda onun üzerinde durduk. Bolu deplasmanından bahtiyar ayrımsız şekilde çalmak istiyoruz” diye konuştu. – İZMİR

Share: