Gaziantep haberi! Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Sebep, baştan başkanlığa seçildi

Gaziantep Tecim Odası (GTO) seçimlerine biricik listeyle giren mevcut Başkan Tuncay Yıldırım, baştan başkanlığa seçildi.

GTO’dan yapılan mukayyet açıklamaya göre, hizmet binasında fiks menü olarak gerçekleşen seçimlerin ardından Tuncay Sebep başkanlığındaki yönetim kurulu Taner Özdurak, Verimli Akdoğan, Uğur Acıoğlu, Sinan Bay, Yılmayan Duman, Ahmet Özgözükara, İbrahim Yetkinşekerci, Mustafa Özeren, Mustafa Korkmaz ve Ayberk Uygun’dan oluştu.

GTO’nun Meclis Başkanlığı görevine yeniden Hilmi Teymur seçilirken komutan yardımcıları Yüksek Söz Sarıca ve Mehmet Kol, katip uzuv ise Abdullah Çelebi oldu.

Açıklamada görüşlerine meydan sunulan Sebep, değme ant çıtayı ileriye taşımanın gayreti zarfında olduklarını anlatım etti.

Her antlaşma çokça çalışacaklarını tamlayan Yıldırım, “Gaziantep Tecim Odası bölgenin yeryüzü büyük sivil toplum örgütü olmakla birlikte, hem kazançlı, hem kültürel, hem birlikte sosyal alanda bu şehrin mihenk taşlarından tıpkı tanesidir. Bu güne kadar hep akla yatkın bildiklerimizi akla yatkın şekilde yapmaya mücahede ettik. çıktı dahi aldığımız bayrağı burçlara, göklere tıpkısı aşama elan yukarıya başlamak için umum birliğiyle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Teymur ise meclis üyelerine teşekkürname ederek “Biz dahi bu güvene değer, aldığımız bayrağı tıpkı aşama elan ileriye götüreceğimize eminim. Bakir bir meclis, iz komisyon gruplarımız var. Alışılmadık benzeri meclisimiz var, kâffesi taze, faal, hızlı.” dedi.

Share: