İl Başkanı Saika Gölpazarı’nda 2023 seçimlerini ele aldı

SELIM Tümen İl Başkanı Serkan Sebep, Gölpazarı kaza teşkilatını ziyaretinde, 2023 seçimleri amacıyla önemli eylem planları üstünde çalıştıklarını dile getirerek, “Mecmu teşkilatımızla sahada olacağız” dedi.

YANLIŞSIZ Öğür Bilecik İl Başkanı Serkan Saika, ilçe ziyaretleri çerçevesinde Gölpazarı’nda değişik temaslarda bulundu. Komutan Saika’a İl Umumi Meclis Başkanı Osman Yılmaz, Gölpazarı Belediye Reisi Hayri Suer, YANLIŞSIZ Tümen İl Düzenleme Başkanı Mal Yılmaz haremlik etti.

Ziyaretlerde geçmiş kendisine sav arkadaşları ile ayrımsız araya gelen Başbuğ Saika, düzenleme buluşmalarının önemine değindi. Hile olarak liyakatli amal yaptıklarını tamlayan Yıldırım, “2023 seçimleri için önemli eylem planları üzerinde çalışıyoruz. Bu çerçevede kül teşkilatımızla sahada olacağız” ifadelerine vadi verdi.

“Sorunları fora etmek için varız”

Peşi Sıra Gölpazarı mahalle ve muhtarları ile bire bir araya gelen Komutan Saika, yapmış oldukları fariza ve yüklenmiş oldukları kalın itibariyle bilcümle muhtarlara müteşekkir olduğunu belirtti. Komutan Sebep konuşmasına şu sözlerle devam etti, “Hakikaten gecesini gündüzüne katan bu milletin derdi ile dertlenen ve yegâne gayesi milletimizin dertlerini çözmek olan aynı liderimiz var. Siz muhtarlarımızın gerçekleşmesini istedikleri kem göz hangi varsa onları konuşmaya geldik. Bizler sorunları fasletmek amacıyla varız.”

Ziyaretlerini mütemmim İl Başkanı Sebep, Gölpazarlı vatandaş ve esnafla hasbıhal etmesinin arkası sıra ilçeden ayrıldı. – BİLECİK

Share: