Zor promosyonu kabul etmek için sonuç periyot! Vatandaşlar bankalar önünde mufassal kuyruklar oluşturdu

Zor maaşı promosyonları üzere kampanya 10 Ilkgüz tarihinde başladı. Sadece kamu bankaları değil, bir zamanda özel bankalarda kampanyaya dahil edildi. Bunun üzerine bankalar arasında rakiplik başladı. Promosyon ödemeleri 10 bin TL’ye büyüklüğünde çıkarıldı. Kampanya için ayrılan süre ise zaman sona eriyor.

KAMPANYA İŞLEMLERİNİ AKIBET GÜNE BIRAKANLAR ETRAFLI KUYRUKLAR OLUŞTURDU

Diğer yandan kampanyaya müteveccih işlemlerini tamamlamayan ve akibet güne bırakan vatandaşlar vezneci şubelerinin önünde ayrintili kuyruklara neden oldu. Sivas’ta zor maaşını başka bankaya taşıyarak promosyonundan görmek için sonuç haset bekleyen vatandaşlar çokluk yarattı.

Sivas’ta bankaların verdiği mahiye promosyonlarından ihata etmek üzere serencam günü bekleyenler prosedür yaptırabilmek için günün ilk saatlerinden itibaren banka şubelerine akın etti. 50 kilometre uzaklıkta olan köyden gelen Abdurrahman çırağ, “Ben Yakupoğlan köyünden geldim. Henüz bakir geldim kusurlu saat olmadı. Kuyruk ayrintili 2 saat kadar beklerim belki. 50 kilometre yoldan geldim. 7 bin teklik özendirme alacağım sanırım” şeklinde konuştu.Share: