Aliağa Petkimspor, sezona galibiyetle başlamak istiyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde ferda deplasmanda Yukatel Merkezefendi Belediyesi ile karşılaşacak Aliağa Petkimspor’un takım kaptanı Nusret Yıldırım, sezonun ilk maçından galibiyetle ayrılmak istediklerini bildirdi.

Yıldırım, yaptığı açıklamada, yeni oyunculardan kurulu kadrolarıyla güzel ve bol tıpkısı hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtti.

Nusret Yıldırım, “Sezonun geçmiş karşılaşmasında dayanabilen Denizli deplasmanında olacağız. Bu karşılaşmaya de çok gani hazırlandık. Çalıştıklarımızı sahaya yansıtıp sezona galibiyetle kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aliağa Petkimspor’un yıpranmamış oyuncularından Ömercan Açık Deniz üstelik Basketbol Süper Ligi’nde oynamanın gelişigüzel zaman hayali olduğunu belirterek, “Topluluk yerine bu yıl haddinden fazla bereketli işlemler yapacağımıza inancım tamam. Denizli maçının bizim amacıyla iyicene bin baş olacağını düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu’ndaki Yukatel Merkezefendi Belediyesi-Aliağa Petkimspor maçı yarın saat 13.00’te başlayacak.

Share: