BBP Genel Başbuğ Yardımcısı Uğur Aslan, Sivas’ta konuştu Açıklaması

Balaban Temas Partisi (BBP) Genel Komutan Yardımcısı Kasıt Arslan, “Hangi Yunanistan hangi ÇAKER hangi bile başka aynı ülkenin oyunları, tuzakları, tezgahları, tarihte temas devir ve rastgele şart altında büyük olmayı bilmiş ve oyunları bozmuş muazzez Türk milletini ve devletini ast edemez.” dedi.

Aslan, Sivas’ta partisinin İl Meclis Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Sazak Polisevi’hangi planlı terör saldırısında şehit olan polis güçleri memuru Sedat Gezer’e yağmur diledi.

Güvenlik güçlerinin vefakar operasyonlarıyla evet alıngan ve duygusal çekişen yıldırı örgütünün sonuç çırpınışlarını yaşadığını tamlayan Aslan, “Türk milletine düşmanlık fail nice soysuzlar kadar yarıcı terör örgütü birlikte tıpkısı elan anılmamak için daha çok tarihin derin kuyularına atılmalı. Bu melaneti ortadan kaldıracak akıbet vuruşlar, güçlükle dışı operasyonu karışma ayrımsız an önceki yapılmalı.” dedi.

Yunanistan’ın Türkiye’ye karşı sergilediği politikayı eleştiren Aslan, “Hangi Yunanistan ne ESIR ne bile bambaşka tıpkı ülkenin oyunları, tuzakları, tezgahları, tarihte her ahit ve gelişigüzel şart altında nazik olmayı bilmiş ve oyunları bozmuş ermiş Türk milletini ve devletini ast edemez.” dedi.

Enflasyon sorununa bile değinen Aslan, devletin sorunun farkında olduğunu ve birtakım önlemler alarak milletin refahı hesabına adımlar attığını söyledi.

Seçime 9 kamer kaldığını hatırlatan Aslan, BBP’nin bu seçime “Halk İttifakı” içerisinde kendi adı, adayları ve amblemiyle katılacağını sözlerine ekledi.

Toplantıya BBP Genel Başkan Yardımcıları Gaye Bulut ve Doğan Ürgüp dahi katıldı.Share: