Berfu Yenenler, eşi Yapıt Yenenler’e daim idea atan kadını ifşa etti: O kadem bitti, ben kazandım

Aktör Yayın Yenenler ile 2019 yılında Miss Turkey 2015’te 4. olan Berfu Yenenler nikah masasına oturdu. Mutlu evliliklerinde 2 çocukları olan çiftten Berfu Yenenler, sosyal iletişim araçları hesabından eşine mevrut mesajı ifşa etti.

“O HAMLE BİTTİ, BEN KAZANDIM

Işaret Yenenler ile Instagram üzerinden tanışan Berfu Yenenler, kocasına sürekli “Hey” diyerek niyet atan kişiyi ifşa etti. Ahenkli kişiliği ve paylaşımlarıyla sıkça adından saraka ettiren Yenenler, paylaşıma, “Biri Iz’e sürekli hey ney diye mütalaa atıyor, arkadaşım o adim bitti ego kazandım” notunu ekledi.

“İLK SARILIŞTA AMOR VARSA ŞAYET O BİZİZ”

YouTube kanallarından yayınladıkları bir video tanışıklık hikayelerini anlatan çiftten Nişane Yenenler, “Berfu bana DM’den yürüdü. Miss Turkey filan yazıyor araştırdım baktım anca biri var ondan sonra ikna oldum. Berfu ile tek görüşmedik, çünkü çorlu aynı dönemdi. Hiç tanımadığın biriyle dertleşmek bereketli gelir bazı bazı. O anlatıyor, ego anlatıyorum ağrı ortağı gibi olmuştuk. Görüşünce afsun bozulacak üzere geliyordu. O yüzden detaylı süre buluşmadık. Sonradan benim oyunumu izlemeye geldi. Kulise geldi. Birbirimize sarıldık, hani geçmiş görüşte değil amma önceki sarılışta bir amor varsa eğer o biziz. Sarılınca ‘Tamam budur. Dünyaevi, yavru falan’ hissine kapıldım” demişti.

Share: