Düzce Belediyesinden 23 kulübe 552 eşofman

Düzce Belediyesi Deneyimsizlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, kentte hayatiyet gösteren idmansız spor kulüplerine materyal desteği devam ediyor. 23 kulübe 552 eşofman yardımı sağladı.

Düzce Belediye Reisi Dr. Faruk Özlü’nün başlattığı ‘Spor Şehri Düzce’ sloganıyla harekete güzeşte Düzce Belediyesi Toyluk ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Spor Akademisi ile birlikte hazırladığı çalışmayı amatör kulüplerden madun yapıya taşıdı.

Direktörlük, Ağustos ayında başlattığı emek çerçevesinde geçmiş kendisine belediye sınırları içerisinde spor faaliyetlerini sürdüren 12 tor spor kulübüne toplamda 288 skor eşofman desteği sağladı. Eşofman desteğini ast bina kulüplerine bile kaydıran direktörlük henüz sonraları 11 U-14 alt yapı kulübünün hoşgörülü ve sporcuları ile benzeri araya gelerek 264 eşofmanı teslim ederek 23 futbol kulübüne toplamda 552 sayı eşofman desteği sağlamış oldu.

Ardından Düzce Tıfıl Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan Yılmayan ve Düzce Ayak Topu Enfrastrüktür Derneği (DÜFAD) Başkanı Kasıt Gülaçtı ile tıpkısı araya gelen Direktörlük, ‘Spor Şehri Düzce’ çatısı altında mesail ve hal önerilerine müteveccih istişarelerde bulundu. – DÜZCE

Share: