Game Invest Adım Sermayesi Yatırım Fonu iştirak payları ihraç ediliyor

Tera Portföy, Game Invest Hamle Sermayesi Envestisman Fonu ile yakın gelecekte 1 trilyon dolara ulaşması muhtemel baziçe endüstrisine müteveccih, yurtiçi ve yurtdışından mühim ortaklıklar, işbirlikleri ve nitelikli yatırımcı portföyü üzerinden erdemli potansiyelli projelere ve ekiplere yatırım fethetmek, başlama-up’lara bindi yüklemek, Türkiye’den yeni Unicorn’lar derk etmek üzere envestisman atağı başlatıyor.

Tera Portföy Genel Müdürü Oğuz Büktel,  “Baziçe ekosistemindeki efdal tahaccüm potansiyelli tevessül-up projelerini ve yatırımları görmek amacıyla kurduğumuz Game Invest Etap Sermayesi Envestisman Fonu’muz bu sektörde deneyimli benzeri yatırım komitesi ve danışma kurulu üyeleri rehberliğinde yatırımlarına başlayacak. Tıpkı süredir yaptığımız tanıtım turu süresince kurumsal işbirliklerimiz kapsamındaki şirketler, melek yatırımcı ağları ve nitelikli yatırımcılarımızdan aldığımız gösterişli ilgiden ayrıca alım ve coşku duyuyoruz.” dedi.

1 TRİLYON DOLARA ULAŞACAK

180 milyar dolarlık büyüklüğe cemaat baziçe endüstrisinin, andıran tıpkısı gelecekte Metaverse, NFT oyunları ve oyun token’larıyla birlikte 1 trilyon dolara ulaşmasının beklendiğine işaret fail Büktel, eskimemiş adımla ilgili adına şöyle konuştu:

“Bütün dünyada baziçe oynayan herif sayısı, oyuna ayrılan zaman, mal ve oyun sayısındaki hızlı nema ivmesi bilcümle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Türkiye’nin serencam yıllarda mefret yatırımlar aldığı ve hepimiz gururlandıran ‘Unicorn’lar çıkardığı bu sektörde, gençlerimiz eliyle üretilmiş, bekleyen elan metanetli çok iyice düşünüm ve projelere yatırım fırsatı var.

Tera Portföy, Game Invest Adım Sermayesi Envestisman Fonu ile yurtiçi ve yurtdışından önemli ortaklıklar, işbirlikleri ve nitelikli yatırımcı portföyü üzerinden bu efdal potansiyelli projelere ve ekiplere yatırım yapacak, start-up’fecir exit’e bindi verecek ve Türkiye’den kullanılmamış Unicorn’lar yararlanmak üzere çalışacak.

ISTEK TOPLAMA TARİHLERİ 7-8-9 HAZİRAN

2022 ve sonrasında bu yatırımı başka etap sermayesi yatırımlarımız ve fonlarımızın izleyeceği bilgisini paylaşmaktan ve ülkemizin baziçe ve uygulayım bilimi sektörü alandaki gelişimine katkıda bulunmaktan serencam merhale mutluyuz.

Çekici oyun sektörü envestisman fırsatı amacıyla Game Invest Girişim Sermayesi Envestisman Fonumuzun iştirak paylarını ihraç ediyor ve 7-8-9 Haziran tarihlerinde nitelikli yatırımcılarımızdan gelecek talepleri topluyoruz.

Yatırımcılarımız antrparantez ince fon ve envestisman bilgilerine, şirketimiz (www.teraportfoy.com) ve Game Invest (www.gameinvest.com.tr) kurumsal web siteleri ve KAP (www.kap.org.tr) aracılığı ile ulaşabilirler.”

Almanya’da e-ticaret satışları geriledi

Toshiba 10 yatırımcıdan teklif aldı

Share: