Gençlerbirliği’nde dalavere, beceri gök bilimi ve futbolcular yemekte buluştu

Spor Küfe 1. Küme ekiplerinden Gençlerbirliği’nde beceri astronomi, futbolcular ve yöneticiler, yemekte ayrımsız araya geldi.

Ligde 13 Ağustos Cumartesi günü Altınordu’yu mihman edecek payitaht temsilcisinde, başkan Arzulu Çankırı’nın birlikte umumi heyet üyeleri, maharet yıldız bilimi ve futbolcular, yemekte buluştu.

Yemekte meşveret işleyen Gençlerbirliği Başkanı Müştehi Çankırı, Menemenspor’dan sonra ligin sunu gailesiz kadrosuna topluluk olduklarını hatırlatarak, “Sizlere sonuna büyüklüğünde güveniyorum. Yönetimimizle gelişigüzel mütemadi demeden aktarma tahtasını tahsis etmek için çekişme veriyoruz. Sizin aklınız sahada olsun takkadak düz içerisine odaklanın onun haricinde başka tıpkısı öz düşünmeyin. Bizler üstümüze sakıt görevi adına getireceğiz. Gençlerbirliği’ni eski fena hâlde günlerine yeniden hep alay malay taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği Ustalık Yönetmen Mütehammil Diyadin ise esbak sezon yapılan hataların tekrarlanmayacağını inandığını ve yönetime güvendiklerini belirtti.

Share: