Kırşehir FK Başkanı Torun, “Camiamız kalbi kırık, mücadelemiz sürecek”

Kırşehir Cömert Stadında oynanan ve yeşil beyazlı ekibin mağlup olduğu maçtan bilahare çıkan olaylarla ilgili mütekellim Kırşehir FK Başkanı Torun, camianın kalbi kırık olduğunu ve Kırşehir ekibinin mücadelesinin süreceğini söyledi.

Maçtan çokça şehirde çıkan olayların konuşulduğu müsabaka ile ilişik açıklamada bulunan Kırşehir FK Başkanı Çağatay Eğlek Torun, mağlubiyeti sıkıntı ile karşıladıklarını ve yeşil beyazlı ekibin için devam ettiğini belirtti.

Torun, “Özlük sahamızda oynadığımız maçta hangi eyvah ki TFF 2. Öbek gurubun sunma fiyatlı takımı olan Kocaelispor’a yenildik. Sahamızda hiçbir takıma karşı mağlubiyeti akseptans etmememe karşın ne efsus kim camiamız mağlubiyete üzüldü” dedi. Takımın ve maharet kadronun sonuna çatışma yanı sıra olacaklarını tamlayan Torun, “Bulgu ne olursa olursun tek kimse bana, yönetimime, oyuncuma, beceri kadroma ve maç boyunca bir zaman susmayan taraftarıma alın tenkit sınırını aşarak hakaret edemez. Bu cihette ahlaksızlık boyutunda bizlere yazdığınız ya dahi yazacağınız tamam cümleleri misli ile reddetme ediyoruz” diye niteleyerek reaksiyon gösterdi. – KIRŞEHİR

Share: