Kişmiri yollarında format

Esmer yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, gidiş geliş işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün defa durumu bültenine bakarak, Anadolu Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, erişim özge istikametten iki taraflı sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Trap-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı restorasyon çalışmaları nedeniyle 21.00-07.00 saatlerinde seçkin iki doğrultu kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma özge istikametlerden iki cepheli izin verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Kuzey-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir bağlantı yolunun 1-2. kilometrelerindeki yapım çalışması nedeniyle erişim mukassem yolun ayrımsız bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları dolayısıyla İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala başka istikametten iki cepheli sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle erişim mukassem yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı hizmet ve tamir çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki taraflı izin veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin hizmet, tamirat ve kovanlık çalışmaları zımnında saat 18.00’e kadar Kastamonu-Çankırı istikametindeki iyi tüpte muvasala biricik şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak zindelik-elektronik sistemi bakım ve onarım çalışması cihetiyle 16 Eylül’e büyüklüğünde 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma biricik şeritten kontrollü müsaade verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki yüzeysel kaplama çalışmaları dolayısıyla sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Share: