Tarsus Şehremini Bozdoğan: Kentimizi Hava Merkezi Haline Haberdar Etmek İçin Çaba Sarf Ediyoruz

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdağan, ilçedeki projeleri durumunda inceledi. Bozdoğan, “Projelerimizi vatandaşlarımızın hizmetine sunmak üzere çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Çoğu önemli projemizde neredeyse sona gelindi. Temas kesime hitap eden projelerimizde kentimizi elektrik merkezi haline haberdar etmek için ceht harcama ediyoruz” dedi.

İlk yerine çocuk yuvası ve süt kuzusu kütüphanesi namına kullanılacak riyaset konutunu görüşme fail Tarsus Belediye Reisi Bozdoğan, Berdan Park Yeri alanında dağ bayır dernek alanı ve gençlere müteveccih içtimai düz için yapılacak projelerin başladığını duyurdu. Şüheda Tepesi Mahallesi’nde yapımı devam eden taraf pazarı ve Kırklarsırtı Mahallesi’ni musahabe eden Bozdoğan, ücretsiz adına kullanılacak Site Park Yeri Dernek Salonu’nu dahi inceledi.

Bozdoğan, Delicesine Mahallesi’nde sülale sağlığı merkezi (ASM) yetiştirme yurdu ve kıraat salonu, eski Vuslat Düğün Salonu alanını kapsayan şehir meydanı projesi, Gaziler Mahallesi’nde sona gelinen Zeytin Geniş Dulda Alanı, Tozkoparan Zahit Mahallesi’nde yapımı bitmeme eden ASM kıraat salonu, Mithatpaşa Mahallesi’nde yapımı bitmeme fail pazar yeri ve Ergenekon Mahallesi’nde birlikte çocuk yuvası alanı olarak planlanan sahada incelemelerde bulundu. Bozdoğan, sonuç olarak ise tadilatına başlanacak olan 75. Yıl Kültür Sarayı ve yanındaki arazi için düşün alışverişinde bulundu.

“ÇOĞU ÖNEMLİ PROJEMİZDE NEREDEYSE SONA GELİNDİ”

Bozdoğan, incelemelerinin arkası sıra şunları söyledi:

“Projelerimizi vatandaşlarımızın hizmetine arz etmek amacıyla çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Çoğu önemli projemizde neredeyse sona gelindi. Değme kesime hitap eden projelerimizde kentimizi elektrik merkezi haline ilam etmek amacıyla ceht gider ediyoruz. ‘İl’le dahi Tarsus’ diye niteleyerek çıktığımız bu yolda parçalanmamış çalışmaların kentimize körpe olmasını diliyorum.”

Share: