Zonguldak haberleri… Zonguldak ve Ereğli’de maden operasyonu: 17 kontrol

Zonguldak devlet merkezi ve Ereğli ilçesinde 3 Teşrinievvel’den bu yana yapılan esrar operasyonlarında 17 kişi karşı iş yapıldı.

Zonguldak İl Güven Müdürlüğü’ne sadık polis ekipleri marifetiyle 3- 6 Ilk Teşrin 2022 tarihleri beyninde Zonguldak ülke Merkezi’nde 4, Ereğli ilçesinde ise 13 kalkışmak amacıyla bütün 17 hayat karşı mızrap madde kullanmaktan muamelat yapıldı. Zonguldak memleket Narkotik Suçlarla Savaş Büro Müdürlüğü ekipleri marifetiyle 4 dalavereli nefer yakalandı. Aplikasyon kapsamında 1 gram uyuşturucu husus ve 2 nüsha uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. S.Ö., İ.A., U.T. ve O.D. isimli kaknem şahıslara esrar yahut münebbih bap çekmek suçundan adli işlemler yapıldı.

Kdz. Ereğli İlçe Itimat Müdürlüğü Yunus ekipleri ile Çarşı ve Mahalle Bekçileri vasıtasıyla 13 keleş can yakalandı. Aplikasyon kapsamında 5 gram esrar yön, 2 nüsha eroin hap ve 2 sayı esrar istimal aparatı ele geçirildi. B.D., O.A., G.D., S.G., O.C.B., İ.E., İ.O.E., Ş.G., D.Ö., S.T., A.K., Y.K. ve M.D. isimli aynasız şahıslara ‘eroin yahut münebbih husus başlamak ‘suçundan adli amal yapıldı. M.D. isimli karanlık eş karşı yakalama emri olduğu belirleme edilerek Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığına irsal edildi. – ZONGULDAK

Share: