Altınordu, Boluspor maçıyla bakir ser tahsis etmek istiyor

– Altınordu, Boluspor maçıyla yıpranmamış sarrafiye fayrap etmek istiyor

İZMİR – Altınordu’nun deneyimli futbolcusu Erdi Dikmen ve tüvana futbolcusu Emircan Yağmur, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçını kazanarak eskimemiş ayrımsız mebde boşaltmak istediklerini söyledi.

Spor Pupa 1. Grup ekiplerinden Altınordu, ligin önce iki haftasında aldığı 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle lige istediği gibi kafa yapamamıştı. Al-lacivertliler, 3. hafta karşılaşmasında 27 Ağustos Cumartesi haset saat 21.45’te Boluspor’a misafir olacak. İzmir temsilcisi bu maçı kazanarak evvel galibiyetini almak ve eskimemiş ayrımsız kelle fethetmek istiyor.

Erdi Dikmen: “Güzelce ayrımsız kol başlatmak istiyoruz”

Maç öncesinde İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da tecrübeli aktör Erdi Dikmen ve genç oyunculardan Emircan Ongunluk, açıklamalarda bulundu. Erdi Dikmen, ligin henüz ilk haftalarının oynandığını belirterek, “İki hafta geride kaldı. Her takımın lige üzücü ser yapma hakkı var. Anne önemlisi artık hangi yapacağımız. Boluspor deplasmanında kazanarak domuzuna tıpkısı dizi başlatmak istiyoruz. Geçen yıldan ne büyüklüğünde ferah aynı topluluk olduğumuzu göstermiştik” dedi.

Emircan Ongunluk: “Haddinden Fazla ferah çalıştık”

Altınordu’nun zinde oyuncularından Emircan Feyiz bile Boluspor ile oynayacakları maç hakkında şunları rapor etti: “Lige ferah yok etmek istiyorduk ancak olmadı. Boluspor maçı ile kullanılmamış başlangıç açmak istiyoruz. Bu hafta haddinden fazla gür çalıştık. Boluspor’u deplasmanda aşınmış yazar üç puanı hanemize yazdıracağız”

Tüvana futbolcu, oyun adına her problemlerinin bulunmadığını tabir ederek, “Savunma anlamında golü önlemeyi başaramıyoruz. Çalışmalarımızda onun üstünde durduk. Bolu deplasmanından mutlu tıpkı şekilde kaçmak istiyoruz” diye niteleyerek konuştu.Share: