Çamyuva sınırlı muamele yerinin temeli atıldı

Antalya’nın Tümsekli ilçesinde Çamyuva sınırlı alışveriş yerinin ana atma töreni gerçekleştirildi.

Temel atma töreni, kurban kesimi ve duaların okunmasıyla başladı. Dualardan sonradan ilişkin ahzüita yerinin temeli atıldı. Kemer Belediye Reisi Necati Topaloğlu, ana atma töreninde yaptığı açıklamasında, Tümsekli’e benzeri bağlı alışveriş yeri daha kazandırmaktan etraf bahtiyar olduklarını söyledi.

Pazar durumunda çalışmaların çokça hızlı ilerlediğini rapor fail Belediye Reisi Topaloğlu, “Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerimizden sonra Çamyuvamıza de sınırlanmış alım satım yerini yapıyoruz. 2 bin 262 metrekarelik ayrımsız alanda 5 sunum sabit dükkanı olacak. Buradaki pazarımızda 116 pazarcı kapasiteli. Çok sunturlu aynı alım satım yeri olacak. Hizmetlerimize küşayiş vermeden bitmeme edeceğiz. Çamyuvamıza tatlıca olsun” diyerek konuştu.

Çamyuva Mahallesi’nde yapılan anne atma törenine, Tümsekli Belediye Reisi Necati Topaloğlu, Başkan Yardımcıları Emin Gül ile Kalımlı Şule, meclis üyeleri Mustafa Yülüme, Ferhan Ağaç, belediye vahit müdürleri, belediye Çamyuva mahalle sorumlusu Bağımsız Şahin, belediye Tekirova mahalle sorumlusu Fakirlik Hazar, Çamyuva Mahalle Muhtarı Rıdvan Vicir, Kiriş Muhtar Faiz Güç, yüklenici firma sahibi Tuncer Ayar ve davetliler katıldı. – ANTALYA

Share: