Şeyma Subaşı’nın O Görüntüsü Sonrası Gözde Izah

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin özel görüntüleri toplumsal medyayı salladı.

Müge Anlı’nın programında etraflı süre yer düzlük Prof. Dr. Arif Bol, videonun paylaşılmasına reaksiyon gösterdi.

“BİR BEYİN HASTALIĞIDIR”

Verimli açıklamasında “Madde yutmak nefret gaseyan, oh olsun deme, saraka etme, tiksinme ya de destekleme konusu değildir! Madde kullanım bozukluğu ve yön bağımlılığı aynı us hastalığıdır.

Etik ve ilmî olarak kişiyi ne büyüklüğünde sevmesek birlikte kulanım anındaki videolar katılmak kesinlikle risklidir” dedi.

Arif Mübarek aynı ayrıksı yorumunda ise “Bire Bir zamanda maddeyi tamamen bırakmış şahıslar amacıyla bu görüntüler uyaran olma anlamında çokça riskli!” diye paylaşımlara dair uyarıda bulundu.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı kaç yaşında, nereli; Şeyma Subaşı 1990 yılında Samsun’dahi doğmuştur. Subaşı 32 yaşındadır.

2008 senesinde katıldığı Miss Turkey yarışması ile magazin dünyasınında dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı yarışmanın ardından birçok adlı tasarımcının moda defilelerinde vadi almıştır. İstanbul Ziyalı Üniversitesi Moda Dizayn Programı eğitimi almıştır. ‘Var mısın Yok musun’ isimli yarışmaya munzam yarışmada 60 bin TL ödülün sahibi olmuştur. Ayrıca Yok Böyle Raks isimli konkur programının kostüm tasarımcısı yerine dahi çalışmıştır. Yarışmalara katıldığı dönemde Acun Ilıcalı ile tanışmıştır. Ayrıntılı devamlı birlikteliğin ardından 2017 yılında Monitör dünyasının adlı ismi Acun Ilıcalı ile evlenmiş ancak evliliği 2018 yılında sonuç bulmuştur. Şeyma Subaşı’nın bu evlilikten Melisa isminde aynı kızı vardır.

ŞEYMA SUBAŞI HUSUSI HAYATI

Şeyma Subaşı kiminle canan; Şeyma Subaşı, 2017-2018 yılları ortada Acun Ilıcalı ile evli kaldı. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile aksata yaşamaya başladı. Ağustos 2020’bile ilişkisini bitirdi. 2021 yılında Mısırlı yatırımcı Mohammed Hıyanet Saloussi ile alışveriş yaşamaya başladı.

Share: