Emniyet Müdürü Gezer’den Dumlupınar’a giden bisikletçilere jest

Yardımcı İl Inanma Müdürü Ongun Gezer, yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları çerçevesinde Entelektüel’dan Kütahya’ya bisikletle 300 kilometrelik yola çıkan bisikletçilere Dumlupınar Şehitliğine bırakılmak üzere bayrak ve kıvılcım verildi.

30 Ağustos Utku Bayramı için Vazıh’dan Kütahya’ya tahminî 300 km’lik yolu bisikletle gezmek üzere 20 yabanlık aynı grup yola imdi. Görgülü’dan Kütahya’ya 300 kilometre pedal çevren Türkiye Bisikletliler Derneği Işıklı Şubesi üyesi 21 sporcu, Uşak Itimat Müdürlüğünü konuşma etti.

Bu anlamı görüşme amacıyla Büro Başkanı Hümeyra Kip’a teşekkür eden Uşak İl Inanma Müdürü Ongun Gezer, konuklarına Türk Bayrağı ve Emniyet Müdürlüğü Bayrağı hediye etti. Şişman ziyaretleri için konuklarına teşekkürname fail Gezer; “Haddinden Fazla fena hâlde ve anlamlı ayrımsız husus gerçekleştiriyorsunuz. Tığ, Halas savaşımızın geçtiği o topraklara görevimiz gereği gidemiyoruz. Size Türk Bayrağı ve Güven Genel Müdürlüğümüzün Bayrağını mutlu etmek istiyorum” dedi ve öperek bayrakları Büro Başkanı Hümeyra Bek’a tasdik etti.

Kip de Güvenlik Müdürü Gezer’e ilgisinden yağlık teşekkür etti. Bayrakları öperek teyit düz Oturaklı; “Bizde bu şişman karşılamanız ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çokça teşekkür ederim. Vazıh’dan bu yana gittiğimiz herhangi bir iskân alanında polisimizin aldığı asayiş tedbirleri yardımıyla on paralık dava yaşamadan buralara geldik. İyi kim varsınız” dedi.

Ziyaret şişko fotoğraf çekimi ile sona erdi. – UŞAK

Share: