Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Yalova’da esnafı musahabe etti

Kaynak ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel, Yalova’birlikte ziyaretler gerçekleştirdi.

Çeşitli temaslar üzere kente mevrut Bitkisel, Valiliği musahabe ederek şeref defterini imzaladı. Vali Yaşamış Erol ile görüşen Bitkisel, kentteki yatırım ve icraat için bilgelik aldı.

Ardından Yalova Belediyesine güzeşte Nazır Bitkisel’yi Belediye Başbuğ Vekili Mustafa Tutuk karşıladı. Burada onur defterini imzalayan Vekil Nebati, daha sonra sedir üyeleriyle bir araya geldi. Komutan Vekili Ürkek, Nazır Bitkisel’ye 2,5 yıldır sürdürdüğü çalışmalara ilişkin ayrımsız sunum yaptı.

Yalova Belediyesi ziyaretinin ardından İstiklal Caddesi’ndeki esnafı gezen Vekil Nebati, çocuklara oyuncak hediye etti. Esnafla dostça eden Bitkisel, ekonomide çarkların sürekli devam edeceğini belirtti. Bakan Nebati, bazı vatandaşlarla üstelik ışık çektirdi.

Vekil Nebati, esnaf ziyaretinin arkası sıra Yalova Tecim ve Endüstri Odasında (YTSO) geçerek burada Yönetim Kurulu üyeleri, sivil cemiyet kuruluşlarının temsilcileri ve gelişim insanlarıyla ayrımsız güruh gerçekleştirdi.

Icra Vekili Bitkisel’ye, Ilbay Muammer Erol, AK Öğür İstanbul Mebus Serap Yaşar, Yalova Şehremaneti Başbuğ Vekili Mustafa Pasif, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ve YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Muğlim Bağatar zevcelik etti.

Share: